Tüm Saç Renkleri

Pelin Karahan Saç Rengi ve Modelleri

Pelin Karahan’nın doğal saç rengi orta kahverengidir. Ten rengi rengi beyaz olmasına rağmen genellikle onu bronz makyajlar ile görmekteyiz. Göz renginin açık deniz mavi olması hiç bir estetiğinin olmaması ( ki burun ucu aslında büyüktür ) Onu doğal ve güzel kılan en büyük etkenler. Aslında kaş , dudak ve çene ve burun yapısı ile sivri bir yüz hattına sahip olan Pelin, Hep aynı simetriye sahip güzellerden yüz karakterinin farklılığı doğrultusunda sıyrılıyor bu da onu çok daha sevilen bir kadın yapıyor.

2019 Saç Rengi

Her zaman doğal saç rengi ile görmeye alışık olduğumuz Pekin yaşının ilerlemesi ile birlikte saç renginde de değişikliğe gitti diyebiliriz. Saç uçlarına dore karamel tonlarında balyaj atan orta kısa saç uzunluğunda ombre bir geçişi yakalayan pelin sıklıkla aynı tarz saç rengi ve saç modelini tercih ediyor.

pelin karahan saç rengi ve modelleri 1
pelin karahan saç rengi ve modelleri 2

Bizler onun güzelliğiniz aslında ilk olarak hepimizin severek izlediği Kavak Yelleri dizisiyle tanıdık ve sevdik. Şimdi ise bizlerin karşısına Muhteşem Yüzyılda çıkmakta. Güzel oyuncumuzun saç kesimi olarak omuzlarına kadar dökülen saç uzunluğunu tercih ediyor.

pelin karahan saç rengi ve modelleri 3
pelin karahan saç rengi ve modelleri 4
pelin karahan saç rengi ve modelleri 5
pelin karahan saç rengi ve modelleri 6

Geçmiş Yıllardaki Saç Modelleri

Pelin Karahan belki Türkiye’nin en güzel kızı değil ama eminim ki en çok sevilen oyuncusu. Ekanlarda bu kadar az görünmesine rağmen instagram’da 3.8 milyon takipçisinin de olması sanıyorum buna işaret. İnanın Dünya starları ve oyuncuları bile bu rakamlara ulaşmanın çok uzağında kalabiliyor. Saç modellerinde topuz, yarım topuz bazen de yandan fransız örgülü saç modellerini tercih ettiğini görüyoruz.

pelin karahanlı saç modelleri (1)

Saç rengi koyu kestane

pelin karahanlı saç modelleri (2)
pelin karahanlı saç modelleri (2)
pelin karahanlı saç modelleri (7)
pelin karahanlı saç modelleri (8)
pelin karahanlı saç modelleri (9)
pelin karahanlı saç modelleri (10)
pelin karahanlı saç modelleri (12)

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et