Tüm Saç Renkleri

İrlanda kızılı saç rengi

İrlanda kızılı saç rengi Türkiye’de Hürrem sultanla tanınmaya ve ilgi görmeye başladı. Yurt dışında şeftali saç rengi olarakta geçen bu en güzel bakır saç rengi. Hürrem sultanın sıra dışı ve oldukça güzel saçlarını gören her bayan kuaför’e koşup Hürrem sultanın saç rengini saçlarında görmek istedi. Saç rengi de oldukça tartışıldı kimisi tarçın bakırı kimisi İrlanda kızılı dedi. Aslında İrlanda kızılı rengi daha doğru bir yaklaşım olur zira gerçek irlanda kızılı Hürrem Sultanın saç rengi gibi Turuncuya kaçan bakır-kızıl saç rengidir.

Bu bakır-kızıl saç rengini evde kendiniz de aşağıda var olan linkteki yazıda anlattığımız gibi verilen saç boyasını karıştırarak elde edebilirsiniz.

Bakır-İrlanda Kızılı Saç Boyama

2019 İrlanda Kızılı Saç Rengi Modelleri

i̇rlanda kızılı saç rengi 1
i̇rlanda kızılı saç rengi 2

İrlanda Kızılı Saç Modelleri

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

hıc begenmedım ne bokum iş

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et