Tüm Saç Renkleri

Gölgeli saç renkleri ve modelleri

Eğer saçlarınıza bir değişiklik yapmak istiyorsanız saç renginize uyan bir tonda saçlarınıza gölge yaptırabilirsiniz. Üstelik saç gölgelerini en iyi bahar ve yaz ayları kaldırıyor. Bu aylarda sadece saç bakımınıza biraz daha dikkat ederek hem gölgeli, hem de parlak görünen sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

4529084 bob-kesim-gölgeli-saç-modeli dannii-minogue golge_sac_renkleri_1

golgeli-sac gölgeli-saç-modelleri1
gölgeli-saç-modelleri4 gölgeli-saç-modelleri5 gölgeli-saç-modelleri9 gölgeli-saç-renkleri-modelleri-3 images (1) images
karışık-sarı-gölgeli-saç-modeli sac56 saç1613 saç3131 sarı-gölgeli-saçlar sarı-gölgeli-saç-modeli-450x450 timthumb 610xqhy 2013-gölgeli-özel-saç

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et