Tüm Saç Renkleri

Beste Kökdemir Saç Rengi ve Modelleri

Çoğu kişinin Türkiye’nin en güzel kadınlarından olduğunu düşünen Beste Kökdemir burnunun biraz fazla büyük olması ve çene yapısının da biraz bozuk olması dışında dudakları, gözler, yüz hattı, elmacık kemiklerinin çıkıklığı ile son derece çekici ve güzel olduğu söylemek gerçekten mümkün.

1993 doğumlu yani 25 yaşında olan Beste’nin saç renginin kumral – küllü kahverengi olduğunu söyleyebiliriz.Genç yaşında olmasına rağmen saçlarını boyatan Beste doğal görünmesi adına yine kahverengi tonlarına boyamaktadır.

beste kökdemir saç rengi ve modelleri 1
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 2
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 3
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 4

Beste Kökdemir’in kısa saçlı hali sanki daha güzel çünkü zaten kısa olan yüz hatlarını ön plana çıkarıyor yine küçük olan gözleri’ni daha ön plana çıkarıyor. Bu fotoğrafta Rihanna’ya benzediğini söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

beste kökdemir saç rengi ve modelleri 5
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 6
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 7
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 8
beste kökdemir saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et