Tüm Saç Renkleri

Devrim Özkan Saç Rengi ve Modelleri

Devrim Özkan 1998’li henüz 21 yaşında inanılmaz güzel Muğla doğumlu bir dizi oyuncusu. Henüz Televizyon dizilerinde bile yeni yeni karşımıza çıkan Devrim’in gerçekten mükemmele yakın bir yüz simetriği ve fiziksel güzelliği vardır. Bir kere 1.78 boyunda oldukça uzun boylu bir hatun. Bunun dışında hiç bir yerinde estetik yok. Dudaklar dolgun, gözler deniz yeşili, kaşları, kirpikleri çene yapısı son derece güzel bir kadın.

Ten rengi beyaz, cilt alt tonu notr olan Devrim Özkan’nın doğal saç rengi ise küllü kahverengi tonudur. Koyu saçları ile çok göründüğünü söyleyebiliriz.

devrim özkan saç rengi ve modelleri 1
devrim özkan saç rengi ve modelleri 2
devrim özkan saç rengi ve modelleri 3

Zaman zaman saçlarının uçlarında ışıltılar kullandığını ve uzun doğal serbest bıraktığı saçlarını genç yaşında doğal olarak kullandığını söyleyebiliriz.

devrim özkan saç rengi ve modelleri 4
devrim özkan saç rengi ve modelleri 5
devrim özkan saç rengi ve modelleri 6
devrim özkan saç rengi ve modelleri 7
devrim özkan saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et