Tüm Saç Renkleri

Berfu Yildiz Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye güzeli Berfu Yıldız özellikle Eser Yenerler ile evliliği ile tanınmaktadır. Hamile olduğu da bilinen Berfu uzun ve düzgün fiziği, kahverengi uzun ve gür saçları yine kahverengi gözleri ile dikkat çekmektedir.

Aşağıda gördüğünüz ombre saç modeli 2019 yılında profesyonel kulaförler tarafından en çok uygulanan saç renklerinden biridir. Saç dipleri açık kahverengi olan Berfu’nun saç uçlarına doğru dore karemel altın ışıltılar ile saç rengi geçişi sağlandığını ve bu omre geçişinde kesinlikle kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

berfu yildiz saç rengi ve modelleri 1

Aşağıdaki saç renginde ise yine ombre olan saçlarının saç uçlarında daha çok karamel tonlarında geçişler görmekteyiz. Buğday tenli olan Berfu’nun cilt alt ton rengi soğuk olduğundan onun ten rengini notrleyen sıcak renkler kullanması da son derece başarılı bir uygulamadır.

berfu yildiz saç rengi ve modelleri 2

Saç kesimi olarak uzun saç modellerini, saç uçlarında dalgalı ve salınık saç modelini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Genellikle Türk kadınları özellile 30’lu yaşlara kadar göğüslerine kadar düşen uzun ve salınık saç stillerini tercih etmektedir.

berfu yildiz saç rengi ve modelleri 3
berfu yildiz saç rengi ve modelleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et