Tüm Saç Renkleri

Hazal Kaya Saç Renkleri ve Modelleri

Hazal Kaya 1990 Doğumlu 25 Yaşında 2007 yılında Tv ekranlarında boy göstermeye başlayan son derece masum, doğal bir güzelliği olan bir bayan. Yeşil gözleri, simetrik yüz hatları, cildinin pürüzsüzlüğü onu Türkiyenin en güzel kadınlarından biri yapıyor. Ayrıca çok sempatik ve samimi bir havası var.

2019’da Saç Rengi

Hazal kaya son yıllarda televizyon dizileri ve filmlerde yer almadığından saç rengi olarak doğal saç rengini tercih ediyor. Son zamanlarda Aşçılığa da merak salan güzel oyuncu sakin bir hayat geçiriyor. Doğal saç rengi orta kahverengi olan Hazal buz kahve – küllü kahvere renklerini de kullanıyor ki bu saç rengi sıcak tonlarda ten rengi olması nedeni ile kendisine çok yakışıyor.

hazal kaya 2019 saç rengi
hazal kaya doğal saç rengi
hazal kaya kızıl saç rengi

Saç renklerine gelirsek doğa saç rengi 2’inci ve 4 resimlerde de görebileceğiniz gibi kumral, uçlara doğru açılmış ve doğal yollar ile son derece güzel bir ışıltı katmış. Pek çok kadının istediği bu renkleri Fındık kabuğu saç rengi ile, dore sarı ile ışıltı katarak elde etmek mümkün. Aynı zamanda kestaneye yakın saç boyyaları ile de karşımıza zaman zaman çıkıyor Hazal Kaya ve bu doğal hali oyuncuya çok yakışıyor.

saç rengi evde değiştirme
hazal kaya kahverengi saç rengi
dv5vtcdk
hazal kaya saç renkleri ve modelleri 1

Saç Modelleri

Saç kesimlerinde çoğu zaman katlı uzun saç modelleri tercih eden Hazal Kaya saç uzunluğu olarak yıllardır omuzlarından dökülen uzun saç boyunu tercih etmektedir. Ancak dizilerden gördüğümüz saç önlerini toplaması ve saçlarının bir kısmını yana ayırdığı saç modelleri kendisine çok yakışmaktadır.

hazal_kaya_2012
hazal-kaya-(1)
hazal-kaya-(55)
hazal-kaya
hazalkaya2240714
hazal-kaya-a-181726fp
hazal-kaya-nasil-sohret-old
kaanil_135910636321

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et