Tüm Saç Renkleri

Damla Sönmez Saç Rengi ve Modelleri

Damla Dönmez’in saçlarına oya yaptırmadığı doğal saç rengine baktığımızda saç renginin koyu kumral olduğunu görüyoruz. Ancak kendisi genellikle sütlü çikolata kahverengi dediğimiz Altın Kahverengi saç rengi ve orta kahverengi saç rengine boyatmaktadır. Göz rengi deniz mavisi olup iri büyük göz çukurları kendisine ayrı bir karakter yaratmaktadır. Ve bu saç rengi ile de oldukça uyumlu olmaktadır.

damla sönmez saç rengi ve modelleri 1

Damla Sönmez güzelliği ve fiziği ile oldukça dikkat çekici bir kadındır. aynı zamanda oyuncu yeteneği ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu televizyon ve dizi oyunculuğu yapmasına rağmen aslında tiyatro kökenlidir.

3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul‘da  doğan Damla Sönmez 3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul‘da  doğmuştur. Fransa‘da Paris Sorbonne Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır.

Uzun zamandır sevgilisi olan Ushan Çakır ile evlilik kararı alan
Damla Sönmez en son 2018’de Avrupada’da gösterime giren sibel filminde baş rol oynamıştır.

damla sönmez saç rengi ve modelleri 2

Saç diplerine baktığımızda doğal saç renginin koyu kumral olduğunu görüyoruz.

damla sönmez saç rengi ve modelleri 3
damla sönmez saç rengi ve modelleri 4
damla sönmez saç rengi ve modelleri 5
damla sönmez saç rengi ve modelleri 6

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et