Tüm Saç Renkleri

Patlıcan Moru Saç Rengi ve Modelleri

Patlıcan Moru saç rengini elde etmek için direk var olan saç boyalarını ( Palette, Neva color, Koleston ) Kullanabileceğiniz gibi aşağıdaki gibi kızıla çalan ve bence gerçek patlıcan rengini elde etmek için ise saç boyalarını karıştırmanız gerekmektedir. Patlıcan Moru saç boyası gerek elde etmesi zor gerekse boyadıktan sonra saçlardan çıkarması zor bir renktir. Tıpkı kızıl gibi hatta daha fazla saçlardan akacaktır. Tutturmak için 2 ay ve bir kaç kere boyamanız gerekebilir. İstediğiniz saç rengini de kutu boyalarından elde etmeniz biraz zor olabilir. Aşağıda Farklı bir Formül verdik aşağıdaki saç rengine oldukça yakın. Sorularınızı yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

patlican-moru-sac-rengi
patlican-moru-sac-rengi-ve-modelleri-8
patlican-moru-sac-rengi-ve-modelleri-7

Evde Nasıl Elde Edebilirsiniz

Direkt olarak Palettte ve Kolestonun Patlıcan Moru saç boyaları olmasına rağmen saç boyalarını karıştırarak da bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Formül: % 40 Nevacolur 4.20 + % 60 Açık viyole ve 6.20 orkide moru

patlıcan moru saç rengi ve modelleri 1
patlıcan moru saç rengi ve modelleri 2

Saç Boyaları

Palette Deluxe Patlıcan Moru 4.99

patlıcan moru saç rengi ve modelleri 3

Koleston 3.66 Patlıcan Morsu

patlıcan moru saç rengi ve modelleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

2 yorum

Popüler Yorumlar

Sevgili editör,
Saçım koyu kahve ama ne çok koyu ne çok açık. Saç uçlarımın rengini açtırmadan patlican moruna boyatsam belli olur mu acaba diye sormak istedim.

Yoruma git

Tüm Yorumlar

Sevgili editör,
Saçım koyu kahve ama ne çok koyu ne çok açık. Saç uçlarımın rengini açtırmadan patlican moruna boyatsam belli olur mu acaba diye sormak istedim.

Cevapla

Sevgili editör,
Saçım koyu kahve gibi ve ben saç uçlarımın rengini açtırmadan patlican moruna boyatmak istiyorum. Peki bu renk saçta patlican moru belli olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et