Tüm Saç Renkleri

Düz Kesimli Saç Modelleri

Düz kesimli saç modelleri katlı saç modelleri gibi olmayıp bütün saçların aynı boyda kesildiği modeldir. Yüzü yuvarlak hatlara sahip olanlar için daha zarif görünmeyi sağlayan bu saç modelinde ufak eklemeler ve detaylandırmalar ile harika bir görüntü yakalanabilir.

düz kesimli saç modelleri

Düz Kesimli Saç Modellerinde Neler Var?

  • Perçem adı verilen kahkülden biraz daha uzun parçalar bırakarak harika bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Saçlarınızın tamamı düz kesimse yandan ayırarak bir kısmını katlı saç gibi göstererek daha hacimli hale getirebilirsiniz.
  • Saçlarınızın ön kısmındaki birkaç saç tutamını dalgalı fön ile hareketlendirerek kullanabilirsiniz.
  • Saçlarınızı ortadan ayırarak da düz kesimli saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
düz kesimli saç modelleri 1
düz kesimli saç modelleri 3
düz kesimli saç modelleri 4
300574_10150299284451301_31911516300_8452515_1377420013_n

Saç kesimlerinde artık en çok tercih edilen saç modeli düz kesimli saçlar oluyor. Son zamanların trendi düz  yani tek boy saçlar son derece trend. Ön kısımdaki saçlar arkalara oranla çok az kısa ve katlı olabiliyor bazı kesimlerde. Çok katlı kesimlerin eskisi kadar rağbet görmediği şu dönemlerde en çok ilgiyi bu model saç kesimleri görüyor.Saçlarını kestirmeyi düşünenler için küçük bir öneri.

Daha fazla saç kesimi örnekleri için #SaçModelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et