Tüm Saç Renkleri

Yoga’da bir Türkiye Güzeli: Zeynep Tokuş

Zeynep Tokuş Yılmaztürk yaşlandıkça güzelleşen kadınlardan birisi bana kalırsa. 1998’de Türkiye güzeli seçilen Zeynep o yıllarda Deli yürek dizisi ile dikkatleri çekmiş ama sonrasında ekranlardan uzun bir süre ayrı kalmıştır. 2019 yılında ise onu son derece esnek vücudu dinç ve daha güzel görünen bir yüzü ve 42 yaşın olgunluğu ile görüyoruz.

Daha önceli zamanlardaki fotoğraflarında deyim yerindeyse kara kuru bir kadın olan Zeynep Tokuş, uzun ve zayıf yüzü, elmacık kemikleri, zayıf ve uzun boyu ile dikkat çekiyor. Aslında yüz estetiği ve güzellik anlamında aman aman bir güzelliği olmasa zarif bir kadın Zeynep Tokuş.

Deli Yürek dizisindeki Zeynep Tokuş

Cilt Tonu ve Saç Rengi

Ten rengi açık buğday ve cilt alt tonu sıcak olduğu için ona daha çok soğuk saç renkleri ( Küllü kahve – siyah – kumral ) yakışıyor. Aşağıdaki röfleli saçları ile çok soluk göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bana kalırsa kendi doğal saç renginde yani orta kahverengi saçlar ile çok daha doğal ve güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Açık – Altın sarı saç renginin ve küt saç kesiminin kendisine kesinlikle yaramadığını da belirtelim.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et