Tüm Saç Renkleri

Gökçe Bahadır Saç Rengi ve Modelleri

Gökçe Bahadır 2019 Saç rengi kahverengi ışıltılı saçlarının arasında hafif karamel – dore ışıltılar ekleyip omuzuna dökülen orta kesim saçlarına hafif bir ombre görüntüsü vermek şeklinde.

2019 Saç Rengi

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 1

Son zamanlarda yan taraftan örgülü ve boyalı aşağıdaki bu stilinin bu sezon oldukça popüler olduğunu ve game of thrones saç örgülerinden esinlendiğini düşünüyorum. Çünkü aynı saç modelini pelin karahan‘da da göreceksiniz.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 2
gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 3

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi ile birlikte 

Hayat Bilgisi dizisi ile hayatımıza giriş yapıp Yaprak Dökümü dizisiyle oyunculuğunu taçlandıran güzel oyuncu Gökçe Bahadır son zamanlarda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alıp, Oya karakterine hayat vermektedir. Bugüne dek kıyafet tercihinden tutunda doğal görünümü, hafif dalgalı saçları ve saç rengine kadar her şeyi ile dikkat çeken Gökçe Bahadır özellikle de kahverengi ve açık tonlardaki saç rengi ile hayranlarının beğenisini kazanıyor.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 4

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Saç renkleri ile dünden bugüne çok radikal değişikliklere gitmeyen Gökçe Bahadır genelde karamel tonlarını tercih etmektedir. Kimi zaman hafif kızıl kumral ya da kahve tonlarını kullanan Gökçe Bahadır kumral saçlarına hafif gölgeler attırarak ışıltı katmayı ya da açık kumral saçlarının uçlarına bir iki ton açık balyaj uygulatarak daha açık kumral kullanmayı tercih ediyor.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 5

Hayat verdiği karakterlere göre tarzını belirleyen Gökçe Bahadır uyguladığı saç renklerini kendine yakıştırmasını biliyor. Güzelliği ve oyunculuğu kadar saç renkleri ve saç modelleri ile de dikkatleri üzerine toplayan Gökçe Bahadır’ın saç renklerini sizler için derledik.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 6

Doğal saç rengi kestane olan Gökçe Bahadır, hayat verdiği dizi ve filmlerde bu tona yakın saç boyalarını kullanır. Yüz tipine ve ten rengine uygun renkleri tercih eden Gökçe Hanım, saç modeli olarak da genelde omuz hizasında kesimi tercih ediyor.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 7

Gökçe Bahadır’ın Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteri ile kullandığı saç rengi açık altın kahve tonudur. Sizde açık altın kahve tonunu elde etmek istiyorsanız Koleston’un 5/3 Açık Altın Kahve boyasını kullanabilirsiniz.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 8
gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 9

Gökçe Bahadır Saç Modelleri


Uzun saçlarıyla hep ekranlarda olan Gökçe Bahadır’ın saç modeli doğal olarak kıvırcığa yakın iri dalgalar içermektedir. Uyguladığı modelleri yüzüne yakıştırmayı başaran Gökçe Bahadır düz fön de yaptırıyor. Saç kesimi olarak genelde katlı kesim tercih eden güzel oyuncu dönem dönem bu kesimi tamamlayan dağınık kahkül kullanıyor. Kimi zaman maşalı, kimi zaman düz fönlü saçlarıyla doğallıktan ödün vermeyen görüntüsü ile karşımıza çıkan Gökçe Bahadır saç modelleri ile karşınızdayız.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 10
gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 11

Gökçe Bahadır rol aldığı dizilerin karakterleri için kahküllü saç modelleri yanı sıra, kıvırcık modellerle de görülmüştür. Sizde yüz şekliniz için uygun ise Gökçe Bahadır saç modellerini kullanabilirsiniz.

gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 12
gökçe bahadır saç rengi ve modelleri 13

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et