Tüm Saç Renkleri

Yeşil Çamın Güzel Sarışınlarından Hale Soygazi Saç Rengi ve Tarzı

Son günlerde magazin programlarında Murat Şar’ın iddialarına maruz kalan ve yapılan DNA testlerinde de biyolojik olarak bir bağlarının olmadığı sonucu çıkan Hale Soygazi bu tatsız durum karşısında oldukça yıprandığını açıklamıştı. Ayrıca Seda Sayan’nın sırf televizyonda daha fazla izlenme almak için olayı bu kadar büyütmesinin etik bir davranış olmadığını düşünüyorum.

1950 doğumlu yani 69 yaşında olan Hale, yaşına göre gerçekten dinç ve güzel görünüyor. Hale Hanımı Yeşil çam filmlerinde rol aldığı güzelliği, saç renkleri ile gelin bir kere daha hatırlayalım.

Uzun yüzü ince kaşları, simetrik yüzü ile 1980’li yılların sarışın güzeli olarak tanınan Hale Soygazinin oynadığı filmler arasında;

Süt kardeşler

Kadir İnanır ile birlikte: Bir Yudum Sevgi

Burun Kahpeye

Cazibe Hanımın Gündüz düşleri, m Gibi filmler ile tanınmaktadır.

yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 1

Beyaz ten rengi ve soğuk cilt alt tonuna sahip olan Hale Soygazi televizyon filmlerinde oynadığı andan günümüze kadar sarı saç rengini terch etmeye devam etmiştir. 1980’lerde Röfleli saçlarla gördüğümüz Hale hanım günümüzde artık iyice zayıflamış ve yıpranmış ancak hala sarı saçları ile güzelliğini koruyor.

Artık 70 yaşına gelmiş olan bir kadına göre vücudunun diri ve duru güzelliğinin de hala var olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bunda geçirdiği estetik operasyonlar, botoks uygulamaları, yüz gerdirme ameliyatlarının da etkisi olduğunu düşünmek gerekir.

yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 2
yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 3
yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 4
yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 5
yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 6
yeşil çamın güzel sarışınlarından hale soygazi saç rengi ve tarzı 7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et