Tüm Saç Renkleri

Ayşe Çiğdem Batur Saç Rengi ve Modelleri

Çiğdem Batur olarak bilinen ama ilk ismi Ayşe, olan güzel oyuncu’nun son derece sade bir güzelliğinin olduğunu söyleyebiliriz. Bir kaç televizyon dizisinde yer aldıktan sonra şimdilerde televizyon ekranlarında fazla görmediğimiz Ayşe Çiğdem’in Tiyatro ve sunuculuk eğitimi aldığını biliyoruz.

Doğal ve neredeyse kusursuz bir güzelliği olan Çiğdem burun, dudaklar, kaşlar, çene yapısı itibarıyla doğal görünen bir yüz hattına sahip. Yani hiç bir yerinde estetik yok gibi görünüyor. 1982 doğumlu olan Çiğdem’in 37 yaşında olmasına rağmen en fazla 30 yaşında gibi göründüğünü belirtmeden edemeyeceğim.

ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi orta kahverengi olan Çiğdem’in genellikle saç rengini sombre şekinde en fazla iki ton açarak kahve köpüğü saç rengini kullandığını görmekteyiz. Sombre saç rengi uygulamasını benim de çok sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Hem saçlarınız çok daha doğal görünmekte hem de gözü hitap eden bir renk geçişi sağlanmakta.

ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 2
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 3
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 4
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 5
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 6
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 7
ayşe çiğdem batur saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et