Tüm Saç Renkleri

Genç Gösteren Saç Renkleri ve Saç Kesimleri

Birçok örnekle görülebileceği gibi kadın ya da erkek fark etmeksizin, farklı saç renkleri ve saç kesimlerinin dış görünüşe olağanüstü etkisi olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

sac rengi ve kesimi
Saç Renkleri ve Modelleri

Teninize Uygun Saç Renkleri

Saç renginiz ve saç kesiminizden dolayı bazen olduğunuz yaştan bile daha olgun ve yaşlı görünebilirsiniz. Fakat eğer doğru saç rengi ve saç kesimine sahipseniz olduğunuz yaştan çok daha genç görünmeniz mümkün olacaktır. Kendinizi bakımsız ve olduğunuz yaştan daha olgun hissediyorsanız ilk olarak doğru saç rengine kavuşmanız gerekiyor. Eğer açık tonlu ten renklerinden birine sahipseniz sıcak renklerden kahve karamel, kızıl karamel, bal köpüğü, kestane rengi ya da sütlü kahve saç renklerinden tercih edebilirsiniz. Ama eğer koyu tonlu ten renklerinden birine sahipseniz küllü kumral, ballı kahve, altın kahve ya da çikolata kahve renklerinden birini seçerek kendinize yeni bir görünüm yaratabilirsiniz.

genç gösteren saç renkleri ve saç kesimleri 1
Saç Renkleri ve Modelleri, Kaynak: @stil_danismani_

Uygun Saç Kesimi

Saçlarınızı uygun renge boyattıktan sonra doğru kesimi yaptırarak son dokunuşu yapmanız gerekir. Eğer düz ve uzun saçlara sahipseniz saçlarınıza biraz hareket vermeniz gerekir. Saçlarınızı biraz kısaltıp katlı bir kesim yaptırarak genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Küt boyda saçlara sahipseniz kakül kestirerek hem alnınızdaki kırışıklıkları kapatabilir hem de havalı bir model oluşturabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı gündelik hayatta çoğunlukla at kuyruğu yapmak yerine, açık bırakarak dolgun şekillerle hacimli bir görüntü oluşturmalısınız.

 Sizler de bu şekilde kendinizi yenileyebilir ve genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et