Tüm Saç Renkleri

Candan Erçetin Saç Rengi ve Modelleri

Her zaman kızıl saç rengi ile bildiğimiz Candan Erçetin’in bu saç rengini tercih etmesinin gerçekten önemli bir sebebi var. Oldukça beyaz tenli olan Candan’nın aynı zamanda cilt alt tonu da soğuk. Bu şu demek cildi soluk gösterdiği için saç rengi seçiminde olabildiğince sıcak tonları tercih etmesi gerekir. Zaten renkli ve küçük gözlere de sahip olan Candan Erçetin’nin kızıl saç rengi tercih etmesi oldukça mantıklı bir seçim. Çünkü bu kadar soluk bir ten ancak bu ateş kırmızısı kızılı bir bir saç rengi ile canlandırılabilir.

candan erçetin saç rengi ve modelleri 1

Kızıl saç boyaları çok çabuk aktığı için kızıl saç boyalarında saç boyası markası olarak tavsiye edeceğim en kaliteli boya Loreal. Bu markanın 6.66 saç boyası numarasını kullanabilirsiniz.

candan erçetin saç rengi ve modelleri 2
candan erçetin saç rengi ve modelleri 3
candan erçetin saç rengi ve modelleri 4

Yine kızıl saçlarda en iyi saç boyalarından birisi de igora royal markasıdır. Zaten profesyonel kullanımda en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

candan erçetin saç rengi ve modelleri 5
candan erçetin saç rengi ve modelleri 6
candan erçetin saç rengi ve modelleri 7
candan erçetin saç rengi ve modelleri 8
candan erçetin saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et