Tüm Saç Renkleri

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Ünlülerin modacısı olarak da bilinen Gülşah Saraçoğlu Muazzez Ersoy, Bület Ersoy, Deniz seki, Seda üren, Nükhet duru, Nazan öncel, Sibel can, Demet akalın, Hande yener  gibi pek çok ismin sahne kıyafetlerini tasarlayan modası olarak da bilinmektedir. İnstagram hesabında @gulsahsaracoglu 600k takipçisi olan Gülşah’ın tam bir sosyete modacısı olduğunu söyleyebiliriz.

Burnu, dudakları, çenesi estetik olan, dudakları botoks, dişleri porselen, alnındaki kırışıklıklar estetik operasyonlar ile gerdirilen Gülşah Saraçoğlu’nun tam bir estetik güzeli olduğunu da söyleyebiliriz.

gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 1

Ten Rengi açık buğday olan Gülşah’ın cilt alt tonu ise cilt alt tonu ise notr. Doğal saç rengi kumral olan Gülşah genellikle bebek sarısı, platin sarısı gibi açık sarı saç renklerini tercih etmektedir.

gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 2
gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 3

İnce saç telleri bulunan Gülşah’ın göğüslerine kadar düzen düz son derece güzel bebek sarısı saçları olduğunu da belirtelim.

gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 4
gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 5
gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 6
gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 7
gülşah saraçoğlu saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et