Tüm Saç Renkleri

Funda Arar Saç Rengi ve Modelleri

Uzun yüzü, kalın kaşları, büyük burnu ve kalın sesinden midir bilinmez Funda Arar’ı fasla maskülen yani erkeksi bir havada bulduğumu söylemeliyim. Aslında oldukça doğal bir kadın olan Funda yüzüne hiç estetik yapmamış doğal bir güzelliğe sahip. Makyaj ve giyim tarzı olarak da ortalama bir stile sahip diyebilirim. Zaten 1.75 boyu ile uzun ve iri bir fiziğe sahip olan Funda arar bizim klasit Türk kadını anlayışımızdan biraz falaca iri.

44 Yaşında olan Funda Arar 1975 Ankara Doğumlu, Doğal saç rengi kahverengi olan Funda’nın ten rengi beyaz ve cilt alt tonu ise sıcak. Doğal saç rengi kahverengi olan Funda genellikle bakır ve kızıl saç renklerini tercih ediyor ki doğru bir seçim çünkü sıcak tonlardaki kahverengi ve bakır tonları yüzünü daha sıcak ve doğal gösteriyor.

funda arar saç rengi ve modelleri 1
funda arar saç rengi ve modelleri 2
funda arar saç rengi ve modelleri 3
funda arar saç rengi ve modelleri 4

burada saç modeli olarak ıslatıp yapıştırdığı saçlar büyük ve geniş alnını ortaya çıkarttığı için hiç güzel görünmüyor. Zaten büyük ve uzun bir yüzü ve yine büyük bir burnu olduğu için yüzü komple ortaya çıkmış durumda.

funda arar saç rengi ve modelleri 5
funda arar saç rengi ve modelleri 6
funda arar saç rengi ve modelleri 7
funda arar saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et