Tüm Saç Renkleri

Billur Kalkavan Saç Rengi ve Modelleri

Billur Kalkavan çok uzun yıllardan beri sarı saçları , Platin sarısı ve bebek sarısı saçları ile ekranlarda görünen bir kadın. Aşağıda ilk ünlü olduğu zamanlardaki genç kızlık fotoğrafı ile yine aykırı bir kadın olarak ve ilk Punk Kadın olarak kendini lanse etmekte ve yine saçları Sarı tonlarında ve yine kısa.

Yani şu anda 57 yaşında olan Billur saç kesimi ve saç renginde tam bir istikrar abidesi gibi duruyor. Saç kesimi olarak kısa saç kesimini tercih eden Billur bunu sanıyorum ki sürekli saçlarını boyaması, ince telli saçları ve yine seyrek saçları nedeni ile yapmakta.

billur kalkavan saç rengi ve modelleri 1

Yeşil Gözlü olan Billur’un ten rengi beyaz ve cilt alt tonu ise soğuktur bu nedenle de beyaza kaçan derecede küllü platin sarısı saç rengi kullanması yanlış bir seçim değil.

billur kalkavan saç rengi ve modelleri 2

Bebek sarısı saç rengi saç diplerinin de boyalı olduğunu görüyoruz siz de sürekli saçlarınızı platin sarı, bebek sarısı, buz sarısı gibi son derece açık saç renklerine boyuyor iseniz dip boyası için şu uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Billur’un genç kızken Punk saçları. Kısa pembe ve sarı.

billur kalkavan saç rengi ve modelleri 3

Billur’un kendinen tam 30 yaş küçük sevgilisi.

billur kalkavan saç rengi ve modelleri 4
billur kalkavan saç rengi ve modelleri 5

çekici hatta seksi pozlar veren Billur tam bir mature gibi çıkmış fotoğrafta.

billur kalkavan saç rengi ve modelleri 6
billur kalkavan saç rengi ve modelleri 7
billur kalkavan saç rengi ve modelleri 8
billur kalkavan saç rengi ve modelleri 9
billur kalkavan saç rengi ve modelleri 10

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et