Tüm Saç Renkleri

Seda Akgül Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’nin en uzun kadın ünlülerinden 1.81 boyundaki sunucu ve program yapımcısı Seda Akgül 1971 Ankara doğumludur. 48 yaşında olmasına rağmen uzun boyunun da etkisi ile son derece fit ve güzel görünen Seda Akgül ekranlarda neredeyse her zaman sarışın olarak çıkmıştır.

Açık buğday ten rengi sıcak tonlarındaki cilt alt tonu ile genellikle soğuk saç renklerinin kendisine daha çok yakışıyor olması nedeni ile sarı tonları değil de son zamanlarda gördüğümüz gümüş rengine yakın kristal platin saç renginin kendisine çok daha fazla yakıştığını söylemek sanıyorum yanlış olmayacaktır.

seda akgül saç rengi ve modelleri 2
seda akgül saç rengi ve modelleri 3

Son zamanlarda daha sık kullanmaya başladığı kristal platin saç rengi ile saha güzel görünen Seda akgül daha küllü ve soğuk renkleri de tercih edebilir. Kristal platin saç rengi hakkında daha fazla ayrıntıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

seda akgül saç rengi ve modelleri 4
seda akgül saç rengi ve modelleri 5
seda akgül saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et