Tüm Saç Renkleri

Evrim Akın Saç rengi ve Modelleri

Evrim Akın saç rengini fazla değiştirmese de kullandığı saç renkleri zaten ten ve göz rengi ile oldukça uyumlu olduğu için oldukça başarılı bir seçim yapmış olduğunu söyleyebiliriz. Evrim Akının doğal kendi saç rengi kumral kahvedir. Fotoğraflardan bakarak tek tek hangi saç rengini kullandığını sizlere açıklamak isterim.

Aşağıdaki resimde Açık Kahve bakır’ın en güzel örneklerinden birini görebilirsiniz. Kahverengi gibi ancak ışıltılı bakır-kızıl yansımalar var ve bu saç rengini Evrim Akın genellikle kullanmaya özen gösteriyor.

Bu saç rengini İgora Royal 5.7 Açık Kahve bakır saç boyası ile elde edebilirsiniz.

evrim akın saç rengi ve modelleri 1
evrim akın saç rengi ve modelleri 2

Yine aynı saç rengi açık kahve bakırı. İgora saç boyası ile.

evrim akın saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Genellikle saç kesimi olarak orta uzunlukları tercih eden Evrim farklı saç kesimlerini ve stillerini denemeyi seviyor. 2019’da ekranlarda onu en çok kahküllü saç tarzıyla görmekteyiz.

evrim akın saç rengi ve modelleri 4

Yukarıdan topladığı topuz ve makyajdaki kontrastlar sayesinde yüzü daha ince dudakları çok daha güzel görünüyor.

evrim akın saç rengi ve modelleri 5
evrim akın saç rengi ve modelleri 6

Bence kahküllü bu saç kesimi kendisine kesinlikle yakışmamış. Yüzünü, gözlerini ve bence çok güzel olan alnını kapatmış, dudaklarını ön plana çıkarmış ki Evrimin botokslu görünen dudakları bence çok yapay ve estetikli duruyor. Bu saç modeli kesinlikle olmamış.

evrim akın saç rengi ve modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et