implant
Tüm Saç Renkleri

Aslıhan Güner Saç Rengi ve Modelleri

Kuzey yıldızı ilk Aşk dizisi ile ve oradaki saç rengi ile de dikkat çeken Aslıhan Güner’in saç renklerini bu konuda sizlere yazacağız. Aslıhan’nın en dikkat çekici özelliği kuşkusuz koyu saç rengine sahip olmasına rağmen ki kendi doğal saç rengi aslında orta kahverengidir, masmavi açık renk gözlerinin olmasıdır. Aslında Türk kadın tipinde çok rastlamasak da çok dikkat çeken bu özellik yüz ve vücut estetiğinin de uygun olması ile birlikte kadını çok daha güzel ve eşsiz gösterebilmektedir. Gözü , kaşı, yüzü, burnu, dudakları ile son derece güzel bir yüz yapısına sahip olan Aslıhan Güner’in oyunculukta donuk yapısı ile çok fazla başarılı olamadığını söylersek sanırım yanlış olmayacaktır.

Ten rengi açık buğday olan ve cilt alt tonu notr olan Aslıhan Güner’e hem sıcak saç renkleri ve de soğuk yani küllü saç rent tonları yakışmaktadır.

Aşağıdaki harika kızıl saç rengi aşk alevi ve kızıl kahve saç boyalarının karışımından oluşmaktadır. Hem ten rengine hem de gözlerine inanılmaz uyumlu duran bu saç rengi kesinlikle kendisine çok yakışmış görünüyor. Ayrıca Aslıhan Güner’i daha kadınsı ve çekici gösterdiğini de söyleyebiliriz.

Aslıhan’nın Doğal Saç Rengi

Daha önce de belirttiğimiz gibi kendisinin doğal saç rengi orta açık kahverengidir. Ancak kendisi özellikle koyu kahverengi- siyah bazen de saç uçlarına krepe balyaj ile saçlarına ışıltı kattığını da gözlemlemek mümkün.

Diriliş Ertuğrul dizisinde de oynayan güzel oyuncu orada karaca hatun rolünde yer alan ve saçları neredeyse her zaman kapalı bir kadını canlandırmaktadır.

Yüzünü biraz soluk göstermiş olsa da küllü saç rengi de kendisini çok güzel göstermiş görünüyor. Bundan iki sene öncesine kadar kendi doğal saç rengini kullanan Aslıhan artık her saç rengini deneyip uyguluyor gibi.

Saç Kesimi ve Modelleri

İlk olarak 2008’de Asi dizisinde gördüğümüz 1987 doğumlu güzel oyuncu Aslıhan Güner şu sıralar adından sıklıkla adından söz etmesinin nedeni Trt dizilerinden Diriliş Ertuğrul’da oynuyor olması geliyor. Kendisi Molped reklamlarında da dikkatlerini üzerine çekmiştir.

Burada da uzun kahve saçlarının uçlarına küllü sarı balyaj uygulaması yaptırmış. Ombre gibi görünse de aslında saçlarının sadece ön kısımlarında bu ışıltılı saç renkleri var.

[minima-related r=”0″ id=”149474″ target=”1″]

Önceki Yıllarda Eski Dizilerden Saç Modelleri

Aslında çoğu güzel ünlü oyuncunun da yaptığı gibi Aslıhan Güner’de saçlarının doğal rengine güvenen ve bu doğal güzelliği ile başarılı olan oyunculardan birisi. Saçlarının beyaz olmadığı bu orta yaşlarında dahi kendi saç rengini tercih ettiğini görebiliyoruz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et