Tüm Saç Renkleri

Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Serenay Sarıkaya saç rengi ve saç modellerini bu konumuzda saç boya markaları ve açıklayıcı anlatımla bulabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya’yı özel yapanlardan birisi saç rengi. Doğal saçları küllü sarı ve aslında saç uçları da doğal olarak açık renk tonlarında. Saç boya markası olarak bu doğal saç rengine ulaşmak için saç boya markalarında değişmekle birlikte genellikle 7.1 / 8.1 Küllü sarı saç renklerini kullanabilirsiniz.

2021 Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Serenay Sarıkaya Saç

Daha koyu bir ton ise 6.1 gibi küllü açık kumral olarak kullanılan bir başka saç rengidir. 2020 saç renklerinde bir başka saç rengi olarak Altın Kahverengi saç rengi’ni de görmekteyiz. Bu saç rengi garnier 7.0 / 8.0 ve 8 1/2.3 ile karıştırarak elde edilebilir.

Garnier Seç rengi kataloğu

Head Shoulders‘un 6 sene boyunca yüzü ve saçları olarak karşımıza çıkan Serenay 2 hafta önce yadığı bir post ile @headandshoulderstr sponsorluğunun son bulduğu ile ilgili bir açıklama yaptı. Ve aşağıdaki altın kahverengi saçları ile bir kaç katalog fotoğrafı yayınladı. 2020’senesinin son günlerinde yaptığı bu paylaşımlar ile 2021 yılında artık marka ile anlaşmasını sonlandırdığının da izlenimini vermiş oldu.

Son olarak oyuncunun giyim tarzı ve stilleri hakkında yazdığımız Serenay Stil Günlüğü konumuza da bakabilirsiniz.

Serenay Sarı Kaya 2019 Altın Kahverengi Saç rengi
2019 yılı Serenay Sarıkaya Küllü Sarı saç Rengi

2 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Benim kullandığım şampuan 2’si 1 arada klasik bakım. Şampuanın reklam yüzü olan Serenay Sarıkaya‘nın tanıtmış olduğu yeni seri saç şampuanı ise daha çok sorunsuz ve uzun saçlı […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et