Tüm Saç Renkleri

Buse Narcı Saç Rengi ve Modelleri

Buse Narcın 1.50 boyu olmasına rağmen son derece güzel bir kadın ve kendisinden konuşturmasını da iyi biliyor. Güzelliğinin yanında saçları da son derece gür, canlı ve güzel. Doğal saç rengi kahverengi olan Buse Farklı saç renklerinde ve kesimlerinde saç stilleri kullanmayı seviyor.

Aşağıda Karamel tonlarından, peach dediğimiz şeftali saç rengi tonlarına kadar farklı tarzlarda saç renkleri elde edebilirsiniz.

buse narcı saç rengi ve modelleri 1

Bu arada Buse’nin öncesinde kahverengi gözlü olduğunu biliyoruz ancak çok enterasan bir uygulama ile Buse göz rengini tamamen değiştirmeyi başarmış.

Gözleri için renk değiştirme ameliyatı olduğunu gayet iyi biliyoruz. Uyguladığı yöntem ise brightocular firmasına ait. Bu konuda sitemizde’de örnek uygulamaları anlattığımız yazımıza bakabilirsiniz.

buse narcı saç rengi ve modelleri 2

Hatta Buyrun Buse Narcı’nın kahverengi gözleri

buse narcı saç rengi ve modelleri 3
buse narcı saç rengi ve modelleri 4

Buse Narcı ilginç bir kadın, Kim Milyoner olmaktan tutunda moda programlarına, tv spikerliğine, Özcan Denizle olan ilişkisine ki sonrasında Özcan Deniz Feyzan Aktan ile evlenmiş bir çocuğu olmuş ve 15 ay sonra boşanmıştır.

buse narcı saç rengi ve modelleri 5
buse narcı saç rengi ve modelleri 6
buse narcı saç rengi ve modelleri 7
buse narcı saç rengi ve modelleri 8
buse narcı saç rengi ve modelleri 9
buse narcı saç rengi ve modelleri 10

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et