Tüm Saç Renkleri

Evde Saç Rengi Değiştirme Deneyimlerim

19 yaşından beri evde saçlarımı kendim boyuyorum. 15 yıllık deneyim ile evde saç rengi değiştirme rehberinde deneyimlerimi, bilgilerimi, yanlış yapıp da doğrusunu öğrendiğim her şeyi sizinle paylaşmak istiyorum.

Saçlarınızın renginden sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsunuz. Öncelikle evde saç boyalarını kullanarak saç renginizi değiştirmek istediğiniz de dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır.

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim
@stellacini Benim de çok severek kullandığım #schwarzkopf‘un reklam yüzlerinden. Evde saç boyarken saç rengini değiştirme denemesi yapmış. Evde boyayan kadınlar için satılan kutu boyalar ile bizim gibi kuaförlerin kullandığı profesyonel boyaları saçının iki tarafına da aynı saç boya numaralarını kullanarak ( Sadece birisi kutu boya birisi profesyonel boya ) boyamış. Sonuç ne mi dersiniz iki taraftaki boya tonları da hemen hemen aynı..

İlk Önce Dikkat etmemiz gerekenler…

  • Eğer saç boyama konusunda deneyiminiz pek yoksa saç rengi değiştirme işlemini 1-2 ton farklı renklerden başlayarak uygulayın.
  • Mobil bir uygulamadan saç rengi tonunun cilt alt tonunuza yakışıp yakışmadığını kontrol edebilirsiniz. Hangi cilt alt tonunuza sahipsiniz önce bunu öğrenin sonra da Ten renginize göre hangi saç renginin size yakışacağını öğrenin.

Bunu Yapmayın: Eğer ilk saç boyası deneyimleriniz ise; boyatmayı planladığınız saç rengi şimdiki saç renginizden ton olarak çok farklı ise yani sarıyı siyaha ya da kahverengiye dönüştürmek istiyorsanız ya da tam tersi bir uygulama yaparak Siyahtan yada koyu kahveden – sarıya geçecekseniz evde tek başınıza bunu YAPMAYIN !!!

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim 4
Biz bu saç rengine çilek Sarısı diyoruz / Aslında bu saç rengi Çilek sarısı elde edilirken üzerine %5 tarçın bakırı saç boyası katarak elde edilen bir renk. Yabancılar ise bu renge Sonbahar Sarısı adını veriyor.

Saç Rengi Değiştirme Tecrübelerimden Öğrendiklerim

Ton farkı çoksa aşama aşama boyayın.

Saçlarınızı aşama aşama boyayarak istenen sonucu elde edebilirsiniz. Bu sayede saçlarınıza vereceği zararı da azaltmış olursunuz.

Saç Kutularındaki renklere güvenmeyin.

Ayrıca saç boyası kutularının üzerinde yer alan saç renginin tamamen aynısını asla elde edemezsiniz.

Sadece boya ile Saç renginizi açmak istiyorsanız istediğiniz tonun en açık tonunu almalısınız. Koyulaştırmak istiyorsanız da yine istediğiniz saç renginin bir kaç ton açığını almalısınız.

Çünkü her zaman resimdeki rengin daha koyusu elde edilir.

Küllü Saç Boyaları Ne zaman Tercih Edilmeli

Saçlarınız da turunculuk,kızıllık ve bakır tonları olsun istemiyorsanız küllü saç boyalarını tercih etmeniz gerekir. Küllü saç boyaları tüm saç boya markalarında .1 ile devam eder.

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim 5

Altın – Dore Saç Boyalarını Ne zaman Kullanmalısınız?

Daha canlı tonlar ve renkler için altın rengi içeren saç boyalarını kullanmalısınız; balköpüğü,altın kahve.. gibi. Aynı zamanda bu saç boyalarını karıştırarak saça derinlik ve ışıltı da katabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim 6
Saç Boyalarını ve saç renkleri karıştırmak hakkında daha fazla bilgi için ilgili konumuza göz atınız.

Balyaj’dan ve Ombreden Kurtulup Saçınızı Tek Renk Yapmak İstiyorsanız:

Saçlarınız da farklı renkler varsa örneğin balyaj ya da gölge ve yahut ombre ve siz tamamının aynı renk olmasını istiyorsanız saç renginizi açacaksanız balyajlı kısımları balyajsız kısımlardan sonra boyamalısınız.Bu sayede renkler eşitlenir daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Saclarinizi koyulastiracaksaniz balyajli olan yani acik renk olan kısımları önce boyayıp 15-20 dk sonra tamamına boyayı uygulamalısınız.

Saç Boyası Gerçek Rengine Ne zaman Kavuşur

Saçlarınızı boyadıktan en az 1,5 – 2 hafta sonra saç renginiz oturur ve asıl rengini alır. Bu nedenle arka arkaya  saç boyama işlemlerinizi en az 1 ay ara ile yapmanızı tavsiye ederim. Bu sayede saçlarınızda yıpranmalar azalır.Bu arada saçlarınıza bakım yaparsanız daha da dirençli olacaktır.

Yıpranan Saçları Açtırmak

Özellikle yıpranan saçlarınızı saçlarınızı kaybetmeden, yıpratmadan açtırmak hatta saçlarınızın daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için Olaplex gibi son derece etkili saç bakım ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünleri saç açarken açıcılar ( Oryal ve oksidan ) ile birlikte kullanmanız gerekir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki görseli tıklayabilirsiniz.

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim 7

*Saç rengini değiştirmek isteyenler şuanki saç rengini,istediği rengi ve ten rengini alttaki yorum kısmına yazarlarsa en kısa sürede cevaplamaya çalışırım..

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

3.397 yorum

merhaba, benim normalde saçlarım küllü kumralla açık kumral arası bir renk. geçen yıl saçıma gölge attırdım. aralarında sarılar var hatta baya bir sarı var. ama şimdi dibi uzadıkça koyu çıkıyor saçım ve ben de artık kendim boyamak istiyorum bu aslında saçıma yapılan ilk boya olacak. tenim buğday rengi denebilir yani gözlerim de çok koyu kahverengi. ben aslında bal köpüğü yada karamel sarı gibi bir renk istiyorum yani hafif turuncumsu ama sarıya daha yakın olan bir renk. ve saçlarımın dipleri suan. hangi rengi tavsiye edersiniz? üstte bir kaç ton açık alın demişsiniz ama mesela bana direk soyleyebilceğiniz bir boya markası numarası vs var mı acaba ?

Cevapla
Naz Kaya  -  29 Kasım 2012 / 01:35

Merhaba idil.Anladığım kadarıyla şuan saçların açık küllü kumral aralarda sarı balyajlar var ve dipler koyu.Ten rengin buğday rengi olduğu için sana bal köpüğü karamel gibi renkleri kesinlikle önermiyorum.Canlı bir ton istiyorsun anladığım kadarıyla bu nedenle sana https://www.bakimlikadin.net/wp-content/uploads/2012/11/sac132.jpg bu saç rengini öneriyorum.Bal köpüğü ve karamel göre biraz daha küllü bir ton.bu saç rengi ALTIN KUMRAL dır.Bal köpüğüne küllü açık kumral boya karıştırılmış da denebilir.Evde bu rengi elde etmen için önce diplerin rengini açman gerek.Evde biraz zor olacak ama önce altın sarısı saç boyası ile saçlarını boya ardından küllü sarı ile boya.Ancak küllü sarı saç boyasını saçında max 15 dk beklet.Bu renge yakın bir rengin çıkma olasılığı yüksek.
(Bu öneri yalnızca İdilin şuan ki saç rengi üzerine uygulayacağı boya ve elde edeceği sonuç için geçerlidir.)

Cevapla
seval çelebi  -  12 Mayıs 2014 / 11:05

naz hanım ben saçımı bal köpüğüne boyadım şu an saçım kahverengi ve kızıllar var ben hala bal köpüğü olmasını istiyorum valanın boyası ile olmadı ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkürler ayrıca bal köpüğünden önce küllü kumral kullanıyordum bronz dencek kadar esmerim

Cevapla
Naz Kaya  -  17 Mayıs 2014 / 17:41

Seval Hanım saçlarınızı altın sarısı ile boyayabilirsiniz. Bu sayede saçlarınızı rengi açılarak balköpüğüne yakın bir ton ortaya çıkar

Cevapla
rania kari  -  1 Aralık 2012 / 04:28

slm benim sacim normalde siyah bundan 8 ay once sacimi patlican rengine boyadim $imdi dibi bayagi cikti ve sacim kizilimsi kahve duruyor ben sacimi kullu kumral yapmak istiyorum bana yardimci olur musunuz hangi renkleri;nasil;kac sure arayla boyamam gerekiyor

Cevapla
Naz Kaya  -  1 Aralık 2012 / 10:03

Merhaba Rania Patlıcan moru saç rengini evde asla küllü kumrala dönüştüremezsin bu tip renkler geri dönüşü zor renklerdir dönüştürüldüklerinde çok yıpranırlar zor değiştikleri için.Evde istediğin rengi elde etmen mümkün değil.Mümkünse kuaförde boyatmanı tavsiye ederim.

Cevapla

Merhaba su an sac rengim koyu kestane ten rengim bugday sac rengimi balkopugu rengine kullu sari karistirarak boyatmak istiyorum rengin uygun olup olmadigi ve onerebilleceginiz sac rengi konusunda yardimci olurmusunuz tesekkurler

Cevapla
Naz Kaya  -  4 Aralık 2012 / 18:42

Merhaba Gül.Öncelikle bal köpüğünün yoğun altın ve dore etkisini kırmak için küllü sarı saç boyasıyla karıştırma fikrin kesinlikle doğru buğday tenli olduğundan küllü tonlar sana daha çok yakışacaktır.Eğer bu iki rengi doğru oranda karıştırıp saçına uygularsan altın kumral gibi bir renk ortaya çıkacaktır Bu da sana oldukça yakışır diye düşünüyorum.Yalnız küllü sarı rengini daha yoğun kullanmanı tavsiye ederim.

Cevapla

merhaba ben ela.ten renğim buğday.3ay önce saçımı balköpüğü açık kumral birazda koyu kumral bir karışıma boyattım kuaföre.akınca saçlarımda turuncu bakırlı kötü bir hal aldı.ben saçımı daha açık yumuşak bir renge boyatmak istiyorum.nasıl bir renk önerirsiniz hangi marka ve evde nasıl boya işlemi süresiyle yazarmısınız.bu karışık renkten nasıl kurtulurum.çok ama çok teşekkürler

Cevapla
Naz Kaya  -  4 Aralık 2012 / 23:33

Merhaba Ela. Buğday tenli olduğundan ve bakır,turuncu tonlarından hoşlanmadığını anladığımdan sana en yakışacak renk kesinlikle küllü açık kumral ya da küllü sarı saç rengini tercih etmeni öneriyorum.Ben saç boyası markası olarak Loreal’den çok memnun kaldım.Sana da öneririm.Açık küllü sarı saç boyasıyla saçlarını boyarsan hem doğal görünür hem de 2013 trendlerine uygun bir renge boyatmış olursun.Saç boyama işleminden sonra 3 hafta beklemeni öneriyorum.Saç rengi tam olarak oturduğunda yeterli görmezsen aynı renge bir daha boyayabilirsin.Rengi tam olarak yakalaman açısından.

Cevapla

merhaba benim saç rengim tam olarak tarif edemiyorum ama koyu bir sarı açık renkti ben bir kaç kez açtım oryel ile sonra çikolata kahveye boyadım sonra güneşte açıldı şuan sarı ve diplerim çıkıyor beyaz tenliyim hafif yanaklarım var göz rengim yeşil ne renk gider diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🙂

Cevapla
Naz Kaya  -  10 Aralık 2012 / 19:44

Merhaba Nurgül göz renginiz yeşil olduğu için ben size sarı tonlarını öneriyorum.Mavi gözlü olsaydınız koyu renkler size çok yakışırdı ancak yeşil gözlülerde açık renkler daha hoş görünüyor.Beyaz tenli olduğunuz için küllü renkleri tercih etmemelisiniz sizi daha soluk gösterir çünkü daha canlı tonları tercih etmelisiniz.Örneğin burada koyu sarı dore saç rengi size çok yakışacaktır.Daha koyu bir ton istiyorsanız altın kahve saç rengini deneyin.

Cevapla

merhaba ben tuba.daha once hıc sacımı boyatmadım, degısıklık sart 🙂 koyu kumralım esmere yakın dıyebılırız 🙂 sacım kahverengi gozlerımde kahverengı.bakır karamel tonlarını begenıyorum ama bana olurmu hıc bı fıkrım yokkk yardımcı olabılırsenız cok mutlu olurumm 🙂

Cevapla
Naz Kaya  -  19 Aralık 2012 / 17:20

Merhaba Tuba bakır karamel saç rengi hem turuncu hemde kızıllık içeren bir saç rengidir.Zaten esmer olduğun için o kadar iddialı renklere ihtiyacın yok daha doğal renkler ya da esmerlere yakışan küllü tonları tercih edebilirsin.Karamel rengi esmerlerde pek hoş görünmüyor.Altın kahve ya da bakır kahve saç rengini de tercih edebilirsin.Bal köpüğü saç rengi de sana uygun olabilir

Cevapla

Merhaba, saçlarımı karamel tonuna boyattım ve pek memnun kalmadım. Asıl saç rengim kestane, göz koyu kahverengi, ten rengi buğday. Koyu renklere dönmek istiyorum koyu kahve- kestane veyahut kumral. Hangi boya karamel rengini kapatır ve doğal durur ( kızıl veya bakır dursun istemiyorum). Bir de boyatalı henüz iki hafta oldu, doğal boya kullansam yıpranmasında bir azalma olur mu? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar

Cevapla
Naz Kaya  -  27 Aralık 2012 / 19:16

Size önerebileceğim saç rengi kumral.Buğday tenli olduğunuzdan bu renk sizde hoş görünecektir.Karamel rengini kapatacak boya ise küllü kumral saç boyasıdır.Boya kutusunun içindeki oksidasyon kreminin yarısını boyaya karıştırarak saçlarınızı boyayın bu sayede karamel rengin turuncu görünümünden kurtulur kumral saç rengini elde etmiş olursunuz.

Cevapla

Merhaba sacım kumral tonlarindan daha acik bi renk. Beyaz tenli ve mavi gozluyum. Sari tonlarina boyatmak istiyorum ama acik kullu kumral tonlarinda olsun istiyorum. Sacimda hic boya yok sizce bu ton bana yakisir mi ? Sacimda hic boya yok bu arada

Cevapla
Naz Kaya  -  3 Ocak 2013 / 00:21

Merhaba Canan bu yılın moda renklerinden biri açık küllü kumral.Ancak sen beyaz tenli olduğundan seni daha soluk gösterebilir diye düşünüyorum.Çünkü mat bir renk canlı tonları sana öneririm.Ama mavi gözlü olduğun için açık küllü kumral sende iyi durabilir.Ama altın kumral,bal köpüğü gibi renkler önceliğin olsun derim.

Cevapla
nehir aksoy  -  6 Ocak 2013 / 12:50

slm esmerim sac rengim kahverengi yıllardır bana uygun bi saç rengi bulamadım bana yakışa bileçek renk önerileriniz nelerdir acaba …….

Cevapla
Naz Kaya  -  6 Ocak 2013 / 15:56

size küllü kumral ya da küllü koyu sarı saç rengi önerebilirim.Esmerlerde küllü tonlar son derece hoş görünüyor.https://www.bakimlikadin.net/2012/11/26/acik-kullu-kumral-sac-rengi/sac29-5/ saç rengi size uygun olabilir.

Cevapla
yildiz  -  31 Ocak 2013 / 16:05

mrb benim tenim beyaz sac rengim ise koyu kumrala yakin bir renk ben sac rengimin dogal acik kumral yani biraz sariya yakin yada kullu acik kumral gibi renk istiyorum arkadaslarim acik kumrala kullu sari karistirmami onerdi ama pek cesaret edemiyorum sizce istedigim renge ulasmak icin ne yapmaliyim

Cevapla
Naz Kaya  -  31 Ocak 2013 / 17:03

Size önerim Loreal’in küllü sarı saç boyası ile saçlarınızı boyamanızdan yana olur.Çünkü saçları açarken turuncu olmasını engelleyen tek boya küllü tonlardır.Ayrıca evde boyamalarda saç rengini asla bir kerede istediğiniz oranda açamazsınız ve saç boyaları asla üzerinde yer alan resimdeki gibi bir sonuç vermez.Bu nedenle en açık küllü sarı ile saçlarınızı boyadığınızda saç renginiz açık küllü kumral ya da altın tonlarında kumral olacaktır.

Cevapla

mrb ben saçlarımı açarak yoğun bakıra boyadım fakat üst tarafla uçları farklı oldu onu duzeltmek için çikolata kavesi sürdüm biraz ama istediğim gibi olmadı beyaz tenliyim ve çillerim var hangi saç rengini kullanmam gerekiyooor…

Cevapla
Naz Kaya  -  7 Şubat 2013 / 22:04

Beyaz tenlisiniz ve sanırım altın ve bakır tonlarını seviyorsunuz size yakışabilecek ve önereceğim renk Altın Kahve saç rengi olur.Bu saç rengini daha detaylı incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli..https://www.bakimlikadin.net/2012/09/01/altin-kahve-sac-rengi-altin-sarisi-balyaj-modasi-2013/ veya buradaki saç renklerinden beğendiğiniz varsa bana sorabilirsiniz.
https://www.bakimlikadin.net/2013/01/09/beyaz-tenlilere-yakisan-sac-renkleri/

Cevapla

mrb ben saçımı küllü bal rengine boyatmıştım sonra bayağa açılıp sarıya yakın bi renge doğru gidiyordu sonra 2 kez koyulaştırmak için kahve rengi tonlar yaptım şimdi ise açık kahve tonlarında gibi bişi tenim buğday gözlerim kahverengi ve kumral renge ulaşmam için ne yapmama gerekiyor ve o renk benim için uygunmudur yardımcı olursanız sevinirim….

Cevapla
Naz Kaya  -  10 Şubat 2013 / 19:48

Buğday tenli olduğunuz için size kumral ve hatta küllü kumral saç rengi çok yakışır.Şuan saçlarınız açık kahve tonlarında ve sizin kumral rengine sahip olmanız için küllü açık kumral saç rengi boyamanız veya boyatmanız gerekiyor.Ancak bu renk ile boyarsanız saçlarınıda kumrala dönüşürken turunculuk veya kızıllık olmaz.Benim size önerim Loreal’in saç boyalarını tercih etmenizden yana olur.

Cevapla

selam benim tenim çokk beyaz ve gözlerim yeşil-ela saçlarım şuan koyu sarı sarı ama tam değil hiç boyatmadım öneriiniz nedir acaba

Cevapla
Naz Kaya  -  13 Şubat 2013 / 12:18

Merhaba Su Hanım ten renginiz beyaz olduğundan size bal köpüğü,ballı kumral gibi saç renklerini önerebilirm.Küllü tonlar sizi daha da soluk gösterebilir.https://www.bakimlikadin.net/2013/01/13/balli-kumral-sac-rengi-ve-modelleri/ ballı kumral saç rengini burada bulabilirsiniz

Cevapla

Çok teşşekkür ederim naz hanım kumrala boyucam ozmn peki lorealin hangi numarasını almam gerek korkuyorum bende yeşil turuncu olur diye ister istemez …

Cevapla
Naz Kaya  -  13 Şubat 2013 / 12:16

Merhaba Naime http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/excellence/ash-blonde.aspx bu saç boyasıyla saçlarınızı boyayın ancak saçınızda max 20-25 dk bekleyin.Saçlarınız kahverengi olduğu için zaten ancak açık kumral olur.Asla resimdeki kadar açılmaz.

Cevapla

saçlarımda çikolata kahve üzerine gölge var kendi saç rengim kestane ve 4 cm kadar uzadı evde kendim boyamak isiyorum sizce hangi renge boyamalıyım

Cevapla
Naz Kaya  -  15 Şubat 2013 / 12:15

ten ve göz renginizi öğrenebilirmiyim Yasemin Hanım

Cevapla

Merhabalarsaclarim su an bakir.lorealin mango ile yine lorelin acik sarisini karisrirmam onerildi.ne dersiniz

Cevapla
Naz Kaya  -  18 Şubat 2013 / 00:37

Siz tam olarak hangi saç rengini istiyorsunuz Hamide Hanım onu öğrenebilirmiyim?

Cevapla

Merhabalar saclarimi parlak bakir tonunu tutturana kadar pes etmemeyi düşünüyorum.en son tarçin bakir ile altin sariyi karistirdim ama hàlà koyu geliyor.bi ara bu karisima bakir mix koy ceyrek tup dediler onu da yapmama ragmen halaa koyu ne yapmaliyim? Matrix marka boya nin 8cc ile 10g karisimi uygulanmis denesem mi diyorum. turuncusu yogun bir bakir istitorum

Cevapla

Merhaba naz hanim benim saclrim kahverengi ama kumral yapmak istyrm nasıl yapablrm yardimci olr msnuz?

Cevapla
Naz Kaya  -  24 Mayıs 2014 / 17:43

Selin Hanım küllü sarı saç boyası içine yarım tüp küllü kumral karıştırın ve bunu saçlarınıza uygulayın. 20-35 dk bekleyip yıkayın.

Cevapla

Merhaba, buğday tenliyim, koyu kahve saç rengim ama kızıllık yok. kahverengi gözlüyüm. hiç boya olmayan saçlarımı 7 numara ile 2 hafta arayla boyadım fakat beklediğim kumrallığa ulaşamadım. ayrıca beyazlarım şakak kısımlarımda bir arada ve üst kısımlarda daha fazla olduğundan saçlarımı topladığım da o bölgeler sarı sarı kalıd. loreal ile boyadım ve beyaz kapatıcılığından memnun kalmadım. bana doğal olacak şekilde evde kendim nasıl kumral olurum yardımcı olur musunuz? 765 numaralı palette boya alsam hangi oranlarda küllü karıştırmam lazım bilmiyorum kızıllık olmasın diye. ben düz ama parıltılı bir kumral istiyorum doğal bir kumral. teşekkürler.

Cevapla
Naz Kaya  -  3 Mart 2013 / 15:50

Merhaba saçlarınız koyu kahve olduğundan saç renginizin açılması için ancak en açık küllü sarı ile saçlarınızı boyamanız gerekirdi.yani loreal 9.1 gibi bir renk.Zaten asla kutudaki renk çıkmaz hep daha koyusu çıkar.Sizde de kumral olması için bu ren uygun olacaktır.Bu saç boyası saçlarınızda istene sonucu verecktir.Ancak beyazlarınızın olduğu bölgede renk tonunu eşitlemek için koyu küllü kumral saç rengini kullanmalısınız.

Cevapla

Merhaba, öncelikle kadınlar gününüzü kutluyorum:)benim saçım röfleli sarı fakat boyatalı yaklasık 10 ay oldu ve saç diplerim baya uzadı. buğday tenlıyım ve yeşil gözlüyüm. bu saçımın üzerine hangi renk boya sürmeliyim. bal köpüğü veya kumral tonlarını mı seçmeliyim. saçımda turunculaşma olmasından tereddüt ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler;)

Cevapla
Naz Kaya  -  8 Mart 2013 / 19:04

Teşekkür ederiz Ysmn hanım sizinde kadınlar gününüzü kutluyorum.Sizin saç renginiz konusunda tereddütlü olsam da öncelikle röfle olan kısımları kapatmanız gerektiğini düşünüyorum.Öyle yapmadığınız takdirde hangi renge boyarsanız boyayın yine röfleli gibi görünür.Boyamam yöntemi konusunda değil ama size yakışacak renk konusunda fikir verebilirim.Buğday tenli olduğunuzdan ve gözleriniz yeşil olduğundan ben size küllü açık kumral saç rengini öneriyorum.Bal köpüğü gibi renkleri buğday tenlilere pek yakıştırmıyorum açıkçası.Saç rengine https://www.bakimlikadin.net/2013/01/10/kullu-acik-kumral-sac-rengi/ bu linkten ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Merhaba saclarim sariydi bi anda gittim acik kumrala boyadim. Tabi kutudaki renkten daha koyu oldu. Ustelik sacim islakken bakir parliyo. Cok pismanim sari saclarimi istiyorum yardim edinnnn 🙁

Cevapla
Naz Kaya  -  10 Mart 2013 / 23:36

Merhaba Esra Hanım sizin için tek yapabileceğim şey saç renginizi doğal bir tona dönüştürmek için küllü sarı saç boyası ile boyamanızı tavsiye etmek olur.Bu sayede saç renginiz açılır ve kumral olur.Eski saç renginize dönmek doğal yöntemlerle şuan imkansız görünüyor.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et