Tüm Saç Renkleri

Çilek Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Çilek sarısı saç rengi; sarı saç boyası ile bakır saç boyasının karışımı ile elde edilmektedir. Koyu renk bir saç rengine sahipseniz saçlarınızı açarak bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Daha sonra saç renginizi değiştirmek siter seniz bakır saç renginin kolay kolay saçlardan gitmeyeceğini de belirtmek isterim. Gelelim bu saç rengini evde nasıl elde edeceğinize.

Çilek Sarısı saç boyası boya karışımları ile nasıl elde edilir? Aşağıda bu saç rengini nasıl elde ettiğimi size anlattım.

Yabancıların Ginger Blonde Zencefil sarısı dediğikleri bu renk tarçın bakırı saç rengine’de çok yakındır. bakır saç renkleri ve kataloğuna baktığımızda bu saç rengini %60 Loreal 7.43 tarçın bakırına ek olarak + % 40 Neva Color 8.32 Bal köpüğü saç rengini karıştırarak + 9 volüm oksidan ile elde edebilirsiniz. Daha çok sarı altın dore tonları için ekstra %20 Altın karamel saç rengi de kullanabilirsiniz.

çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 1

Ünlülerden Saç Renkleri

Feride Hilal Akın‘ın gerçekten muhteşem çilek sarısı saç rengi. Ben inanılmaz yakıştırdım. Saç rengi de çok ama çok güzel.

çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 2

Burçin Terzioğlu‘nun çilek sarısının biraz daha farklı hali ama bence Feride’nin saç rengi çok daha mükemmel görünüyor.

çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 3
çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 4

Diğer farklı çilek sarısı saç renkleri.

çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 5
çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 6
çilek sarısı saç rengi nasıl elde edilir 7

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

4 yorum

Verilen karışımlarla çilek sarısı olmuyor. Denedim verilen oranlarda ve ne bakır gibi oldu ne sarı. Kestane rengi oldu saç rengim zemin sarı olmasına rağmen ?

Cevapla

MErhaba Mehtao hanım, Saçlarınız sarı iken tarçın bakırı ve bal köpüğü kullanarak nasıl kestane saç rengine ulaştınız. Kestane tonunda koyu tonlarda kahverengi ve kızıl yansımalar olur. Saçlarınız açılmış ve sarı iken bu mümkün değil. [email protected] mail adresine fotoğraf atabilir misiniz.

Cevapla

[…] Rengi: Bu arada Beth Harmon Anya Taylor Joy’un dizi’deki saç renginin çilek Sarısı saç rengi olduğunu da […]

Cevapla

[…] bu saç rengine çilek Sarısı diyoruz / Aslında bu saç rengi Çilek sarısı elde edilirken üzerine %5 tarçın bakırı saç boyası katarak elde edilen bir renk. Yabancılar […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et