Tüm Saç Renkleri

Örgülü ve Dağınık Topuz Modelleri

Son yıllarda örgülü ve dağınık topuz modelleri doğal ve salaş duruşu ile hem gündelik hayatta hem de davetler, düğünler gibi birçok yerde sıklıkla kullanılmaya başlandı.

topuz modelleri
Örgülü Topuz Saç Modeli: @mehmettatlibeylikduzuofficial

Nasıl Yapılır?

Günlük hayatta sizler de evde örgülü dağınık topuzu kendi kendinize kolaylıkla yapabilirsiniz. En kolay örgülü ve dağınık topuz için ilk olarak saçlarınızı arkadan gevşek şekilde örün. Daha sonra ördüğünüz saçı ensede çevirerek topuz şeklini verin ve bir toka yardımı ile tutturun. Yüzünüzün iki yanından düşüreceğiniz birer tutam saçla son dokunuşu yapabilirsiniz. Eğer saçlarınız uzun ise yine aynı enseden gevşek şekilde saçlarınızı örüp bu sefer arkadan öne doğru örgüyü başınızın etrafında doladıktan sonra ucunu bir toka ile tutturarak salaş bir topuz modeli yaratabilirsiniz.

Örgülü ve Dağınık Topuz Modelleri Kimlere Yakışır?

Her yüz yapısına yakışmadığı için, evde herkesin yapabileceği modeller olmasına rağmen herkesin kullanamadığı örgülü ve dağınık topuzlar genelde yuvarlak, oval ve kare yüz yapısına sahip olan kişilerde daha hoş durmaktadır.

Sizler de örgülü ve dağınık topuz modellerini rahatlıkla evde kendiniz yaparak kullanabilirsiniz.

3 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et