Tüm Saç Renkleri

Saç Renkleri ve Tonları

İngilizce saç renkleri tonlarının neler olduğunu merak edenler için çok güzel bir grafik,  saç rengi tablosu. Aslında ana renkler hep sabit ancak bu renklerin alın kızılan siyaha doğru bir geçiş var ve ve bu geçiş tablo ile gösterilmiş. Özellikle evde kendi saçlarını boyayan biz kadınlar için oldukça yol gösterici. Çünkü boyamak istediğiniz saçı seçerken kullanacağınız saç boyasının rengini bu tabloya göre belirleyebilirsiniz.
sac-renkleri-ve-tonlari-001

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et