Tüm Saç Renkleri

Sertap Erener Saç Rengi ve Modelleri

Sertap Erener saç rengi konusunda bence hala tarzını yakalayamamış bir sanatçı. Denemediği saç rengi yok gibi 2. ve 3. Fotoğraftaki doğal ışıltılı kahverengi saç ise şu ana kadar kendisinde beğendiğim tek saç rengi diyebiliriz. Son yıllarda kısa küt saç kesimlerini tercih eden Sertap topuz, kıvırcık, düz küt saç modellerini tercih etmekte.

Bu koyu kahverengi saç rengi son derece beyaz tenli olan Sertap’a en uygun doğal tonlardan fakat saç modeli uzun ince yüzünü daha yuvarlak göstermekte ancak makyaj olarak fazla bakımsız.

sertap erener saç rengi ve modelleri 1

Sertabın sanıyorum ki en güzel saç rengi ve kendisine yakışan saç modeli bu. uzun ince ve küçük bir yüze sahip olduğu için daha toparlanan bir saç modeli kendisine çok daha fazla yakışıyor.

sertap erener saç rengi ve modelleri 2
sertap erener saç rengi ve modelleri 3
sertap erener saç rengi ve modelleri 4

Kesinlikle kendisine yakışmayan bir saç modeli ve saç rengi. Kendisini oldukça robatik, düz, uzun ve yaşlı göstermiş.

sertap erener saç rengi ve modelleri 5
sertap erener saç rengi ve modelleri 6
sertap erener saç rengi ve modelleri 7

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et