Tüm Saç Renkleri

Aleyna Solaker Saç Rengi ve Modelleri

Bir kaç başarısız dizi ile ( Altındağlı ), Kırgın Çiçekler dizilerinde yer alan ve İnstagram hesabında 1.2 milyon takipçisi bulunan ve vine videoları ile de dikkatleri üzerine çeken Aleyna Solaker, uzun boyu ve ince fiziği ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kalın kaşları, dolgun dudakları ve yeşil gözleri ile son derece güzel görünen Aleyna Solaker’in kalkık burnu’nun da doğal estetiksiz olduğunu düşünüyorum.

aleyna solaker saç rengi ve modelleri 1

Bu fotoğrafta doğal hali ile de karşımıza çıkan Aleyna’nın doğal saç rengini küllü kumral olduğunu görüyoruz. Cilt Alt tonu soğuk olan ve ten rengi beyaz olan Aleyna renk tonunu notrlemek için genellikle sıcak tonlarda karamel, bal köpüğü gibi saç renklerini kullanmayı bunu yaparken de saç diplerini doğal saç renginde bırakıp saç uçlarını boyamayı ( ombre renk geçişi sağlamayı ) tercih etmekte.

aleyna solaker saç rengi ve modelleri 2
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 3
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 4
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 5
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 6
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 7
aleyna solaker saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et