Tüm Saç Renkleri

Cansın Helvacı Saç Rengi ve Modelleri

A Haber’de tv sunuculuğu yapan Cansın Helvacı gerçekten sevimli, minyon bir güzelliğe sahip. Her ne kadar A haber’i asla izlemeyen biri olsam da Cansın’ın sevimli bir tarafı olduğu için kendisine karşı negatif tutumda olmadığımı da belirteyim.

Küçük burun, seyrek kaşlar yine kısa ve seyrek kirpikler ve çok da belirgin olmayan kahverengi gözleri olmasına rağmen yüz simetriğinin çok güzel olduğunu yine dudaklarının çok güzel olduğunu söylemekte fayda var.

cansın helvacı saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi kumral olan Cansının ten rengi beyaz ve cilt alt tonunun sıcak notr olduğunu belirtelim. Kumral saçlar, küllü saçlar ve karamel saç renginin de kendisine çok yakıştığını söylemek gerekli.

cansın helvacı saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç Kesimi olarak genellikle göğüslerine kadar düşen orta uzunlukta saç kesim modelleri kullanmakta olup saç uçlarında hafif bir dalga, saçlarında bazen topuz ama çoğu zaman salınık şekilde görmekteyiz.

cansın helvacı saç rengi ve modelleri 3
cansın helvacı saç rengi ve modelleri 4
cansın helvacı saç rengi ve modelleri 5
cansın helvacı saç rengi ve modelleri 6
cansın helvacı saç rengi ve modelleri 7
cansın helvacı saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et