Tüm Saç Renkleri

Rojda Demirer Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’nin güzel oyuncularından biri olan Rojda Demirer’i ve saçlarını hep beğenmişimdir. Farklı saç renklerini ama en çok da karamel tonlarını kullanan, Balyaj ve krepe balyajı en çok kullanan kadınlardan birisi kendisi. En son Çarpışma dizisinde kendisini 2019’da görüyoruz. Zayıflamış, yüzü incelmiş, hatları daha da güzelleşmiş, öz güveni de artmış Rojda’nın. Arıca daha esmer bir ten ile yazın bol bol bronzlaştığını da görebiliyoruz. uzun saçlarını kısaltmış çok kısa olmasa da orta boy saç kesimini kullanmaya devam ediyor.

2019’da Rojda Demirer

Bu fotoğrafta saç modeli ve rengi ile ten renginin ne kadar uyumlu olduğuu görebilirsiniz. saç rengi kendi doğal saç rengine çok yakın, çikolata kahve saç rengi ve bence şu ana kadarki en güzel saç rengi bu.

rojda demirer saç rengi ve modelleri 1

Saç Rengi

Rojda saçlarını açarak küllü sarı saç rengini kullanmayı da seviyor daha sarışın bir görüntü verse de ben esmer tenine kahverengi saçlarının çok daha yakıştığını düşünüyorum. Ayrıca kalın kaşları çok güzel.

rojda demirer saç rengi ve modelleri 2

 Saç rengine gelince altın kahve gölgeli kahverengi saç rengini tercih ediyor.Yeni yılın en popüler saç rengi de elbette altın kahve.

Ombre ve Balyajlar

rojda demirer saç rengi ve modelleri 3

Genelde Açık  Karamel saç rengini tercih eden oyuncu bazende kahverengi saçlarına bal köpüğü balyaj attırıyor.

Bazende ombre saç tercih ediyor.Uçlara doğru daha açık renkler yani.

Saç Modelleri

rojda demirer saç rengi ve modelleri 4

Ve çoğunlukla katlı kahkül tercih eden güzel oyuncu saçlarının diğer kısımlarında yoğun katlı kesimleri tercih etmiyor.Düz, dalgalı ve at kuyruğu modelleri en sık kullandıklarından.
Düz kesimli katsız saç ve hacimli saç modellerine uygun bir saç modeli tercih eden ünlü oyuncunun dalgalı ve at kuyruğu saç modellerini 2019 yılında artık kullanmadığını görüyoruz.

Rojda’nın ünlü olmadan önceli fotoğraflarından. Bakır saç rengini sıklıkla kullandığını ve uzun dalgalı saç modellerini tercih ettiğini görüyoruz.

rojda demirer saç rengi ve modelleri 5

Uzun saçlı iken en çok kullandığı saç rengi kramel ombre. Saç diplerine baktığımızda koyu kahverengi saçlarını görebiliyoruz, sonrasında karamel kahverengi ve saç uçlarından altın sarısı ışıltılar ile krepe balyaj attırmakta.

rojda demirer saç rengi ve modelleri 6

Daha Önceki Yıllarda Kullandığı Saçlar

10 senelik bir arşivimiz var. 2008 yılından itibaren kullandığı saç rengi ve modellerini burada görebilirsiniz. Büyük bir değişmenin olduğu çok açık. Ve şu anki hali daha modern ve güzel.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et