Tüm Saç Renkleri

Bengü Saç Rengi ve Modelleri

Şarkıcı Bengü’nün oldukça farklı bir yüz simetriği var. Yüzü küçük olduğu için saçlarını salınık bıraktığında yüzü daha küçük görünüyor o nedenle saçlarını toplayıp topuz yaptığında çok daha güzel görünüyor. Gözleri de çok küçük olan Bengü’nün ancak bu şekilde gözleri belli oluyor.

Genellikle Karamel kahve- Dore kahverengi saç rengini tercih eden Bengü’nün genellikle sıcak renkleri tercih etmesinin nedeni cilt tonu. Esmer tenli olmasına rağmen Cilt alt tonu soğuk olan Bengü bu nedenle genellikle karame – dore karamel – altın ışıltılı ombre saç renklerini tercih ediyor.

bengü saç rengi ve modelleri 1

Aşağıdaki saç rengi dore karamel saç rengini aşağıda verdiğim görsele tıklayarak nasıl elde edildiğini öğrenebilirsiniz.

Begüm genellikle saç diplerinde kendi doğal saç rengi olan doğal kahverengi saç rengini kullanmayı ve saç uçlarını da ombre yapmayı tercih edenlerden.

bengü saç rengi ve modelleri 2
bengü saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri ve Saç Kesimi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi son derece küçük bir gözü yine küçük bir burna sahip olan ve yüz hatları da minyon olan Bengü’nün yüzünü ve özelliklerine gözlerini kapatacak uzun dalgalı saçlar kullanmaktan kaçındığını görüyoruz. Bu nedenle Bengü genellikle saçlarını topladığı topuz saç modelelerini tercih ediyor.

bengü saç rengi ve modelleri 4
bengü saç rengi ve modelleri 5
bengü saç rengi ve modelleri 6
bengü saç rengi ve modelleri 7
bengü saç rengi ve modelleri 8
bengü saç rengi ve modelleri 9
bengü saç rengi ve modelleri 10

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et