Tüm Saç Renkleri

Didem inselel Saç rengi ve Modelleri

Didem İnselal Bakır kahve, bakır saç rengini Türkiye’de en güzel kullanan kadınlardan bir tanesi. Bakır saç renginin özellikle orta yaşlı kadınlarda kadını çok daha genç ve çoğu zaman daha güzel ve bakımlı gösterdiğini söylemek isterim. Didem’de bu anlamda genellikle saçlarını bakır tonlarına boyamayı tercih ediyor.

Bu saç rengini elde etmek için Evde Saç Boyası Formülü
L’Oréal Majirouge 7.40 Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası ve L’Oréal Oksidan Krem 30 Volüm %9 ‘luk oksidan krem Kullanabilirsiniz.

Aynı şekil de L’Oréal 7.43 ve Neva Color 8.44 sultan bakırı ile de benzer bir renk elde edebilirsiniz.

didem inselel saç rengi ve modelleri 1
didem inselel saç rengi ve modelleri 2
didem inselel saç rengi ve modelleri 3

Kahverengi saç rengi’ne baktığımızda kızıl saç rengine göre daha sönük durduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 40’lı yaşlarda olan Didem İnselal’in kahverengi saçlar ile daha yaşlı göründüğünü söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

didem inselel saç rengi ve modelleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et