Tüm Saç Renkleri

Tülin Özen Saç Rengi ve Modelleri

Türk kadın oyuncularının en güzel gözlü kadınlarından Tülin Özen’nin yüz simetrisi, gözleri kaş şekli ve saç rengi ile Türkiye’nin en karakteristik en güzel Tiyatro / Sinema ve dizi oyuncusu olduğunu düşünüyorum. 1979 İskenderun doğumlu 40 yaşına basan Tülin Özen minyon sayılabilecek bir fiziğe sahip olmasına karşın bana göre son derece de çekici bir kadındır.

Zayıf ve kısa boylu bir kadın olmasına karşın ( 1.63 boyunda ve 52 kilo ) yaşına rağmen inanılmaz güzel, çekici ve bana göre romantik bir havası olan Tülin Özen’in deniz mavisi gösleri açık buğday ten rengi, Notr cilt alt tonu ve hafif dalgalı ince telli uzun saçları vardır.

tülin özen saç rengi

Doğal saç rengi olan Tülin sıcak tonlarda kahverengi saçları tercih etmekte. Hem soğuk kumral saç renkleri hem de daha sıcak olan bakır – kızıl – kızıl kahve gibi saç renklerini tercih edebilmektedir. Sarışın olmayı hiç tercih etmemiş olsa bile son derece doğal ve güzel bir sarışın olacağını tahmin ettiğim Tülin Özen’e her renk tonunun yakıştığını söylemek sanıyorum ki yanlış olmayacaktır.

Özellikle sıcak kahve olarak çikolata kahverengi saç rengini sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz.

tülin özen saç rengi ve modelleri 2
Resmi instagram sayfası: @ozentulin
tülin özen saç rengi ve modelleri 3
tülin özen saç rengi ve modelleri 4
tülin özen saç rengi ve modelleri 5
tülin özen saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et