Tüm Saç Renkleri

Didem Balçın Saç Rengi ve Modelleri

Didem Balçın’ın fiziksel olarak yıllar içinde oldukça fazla değişim gösterdiğini görebiliriz. Bundan 10 sene önce 2019 yılındaki görüntüleri ve tarzı birbirinden oldukça farklı. İlk olarak Didem Balçın’ın harika iri ve güzel biraz da patlak yeşil gözlerini ele alalım. Çok karakteristik bir özellik katıyor gözleri başarılı oyuncuya. Boyu 1.65 olan ve 1982 doğumlu 36 yaşında olan Didem, orta yaş güzelliğinin zirvesini yaşıyor diyebiliriz.

2019 Saç Rengi

2019’da saç rengini oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisin’deki rolü gereği asnırım daha doğal olan küllü kahverengi tonlarında boyatıyor hatta bezen soğuk siyah saç rengini de tercih ettiğini görüyoruz.

didem balçın saç rengi ve modelleri 1

Saç Modelleri

Bu fotoğraf ile aynı dizi’de yer aldığı oyuncu arkadaşı Esra Bilgiç‘e benzediğini söyleyebilirim.

didem balçın saç rengi ve modelleri 2

Dizi setindeki bir saç modeli kendisine çok yakışıyor.

didem balçın saç rengi ve modelleri 3
didem balçın saç rengi ve modelleri 4

Tiyatro oyuncusu olmasının yanında tv ve radyo programlarında, son zamanlarda ise tv dizilerinde boy gösteren Didem Balçın’ın ben öncellikle makyajlarını çok başarılı buluyorum. Kontrast renk uyumları fotoğraflarda da gördüğünüz üzere çok başarılı. Saç rengine gelirsek doğal saç rengi kahverengi. Bakır saç kendisine yakışsa da ben kahve karamel ışıltılı saç rengine bayıldım.

Son güncelleme : 23.03.2019

didem-balcin-1
didem-balcin-2
dsci0020.jpg
didem-balcin-4
dsci0014.jpg
image processed by codecarvings piczard ### free community edition ### on 2014-08-30 15:41:32z | http://piczard.com | http://codecarvings.com¬ùb—yšz}
didem-balcin-7
didem-balcin-8
didem-balcin-9
didem-balcin-10

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et