Tüm Saç Renkleri

Tuğçe Işınsu Saç Rengi Ve Zayıf hali

Ekranlarda Spiritüel Yaşam Danışmanı olarak tanıdığımız ve dikkat çekici bir şekilde platin sarısı uzun saçları ile karşımıza çıkan Tuğçe Işınsu.

Bir anda 36 kilo vermesi ile dikkatleri üzerine çeken Tuğçe ışınsu kendi dediğine göre diyetsiz ve spor yapmadan bu kiloları kısa bir sürede vermiş.

Kendisi anlattığına göre 30 kiloyu 4 ayda vermiş ve sonrasında “keyfi” olarak bir 6 kilo daha verdiğini belirtmekte.

96 kilodan 60 kilo’ya düştüğünü açıklayan ve 1.70 boyunda olan Tuğçe ışınsu bu kiloları bilinç altı formatlama ve Regresyon tekniği ile verdiğini belirtmekte.

Daha fazla ayrıntı için youtube’deki şu video’ya göz atabilirsiniz. Burada daha net bir şekilde kendisi zayıflama tekniği hakkında bilgi vermekte.

Tuğçe Işınsu Diyetsiz Sporsuz 36 KİLO VERDİ!

tuğçe işınsu saç rengi ve zayıf hali 2

Saç Rengi ve Modelelri

Her zaman platin sarısı uzun saçları ile karşımıza çıkan Tuğçe neredeyse her zaman aynı saç rengini ( zaman zaman gold tonlarında yani altın sarısı saç rengi de kullanmakta ) kullanmaya özen göstermiştir. Açık buğday ten rengine sahip olan ve sıcak bir cilt alt ton rengine sahip olan Tuğçe’ye aslında bu saç renginin yakışmadığını da söyleyebilirim.

tuğçe işınsu saç rengi ve zayıf hali 3
tuğçe işınsu saç rengi ve zayıf hali 4
tuğçe işınsu saç rengi ve zayıf hali 5

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et