implant
Tüm Saç Renkleri

Dilan Çiçek Deniz Saç Rengi

Efendim kendisi Victoria Secret elemelerinde Seçilmeyen Kız İlan edilse’de  Başarılı bir manken ve dizi oyuncusu olduğu yadsınamaz bir gerçek. Kendisi’nin boyu 1.77’dir yani aşırı uzun boylu değildir ki bu da aslında mankenlik için yeterlidir. Fiziksel olarak son derece güzel olan Dilan tam bir esmer güzeli sayılabilir. Elemelerde sokak kombini fotoğrafı ile çekilen endamına bakmanızı tavsiye ederim.

Sena Koçavalı adı ile de sıklıkla anılan eski Türkiye güzellerinden olan Dilan Çiçek Deniz aslında 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olması ile tanınmış bir güzel.  Uzun bir yüz simetriğine sahip. Dolayısı ile sivri bir çene, uzun bir alın ancak orantılı bir burun ve güzel dolgun dudaklara sahip. Türk kadının ortalama göz rengi olan kahverengi ise yine kendisine yakışmakta. Göz kapaklarının biraz düşük olması ve gözlerinin çıkık ve iri olması da ayrı bir hava katıyor kendisine.

implant

Bu Güzel Aslen İzmir’li olup Dokuz eylül Edebiyat mezunudur. Aslında katıldığı güzellik yarışması ile bir anda hayatı değişenlerdendir kendisi.

Oynadığı Diziler

Çukur2017Sena Koçovalı
Bodrum Masalı2016 – 2017
Tatlı Küçük Yalancılar 2015
Kaderimin Yazıldığı Gün 2014

Sena Koçavalı Saç Rengi

Sena Koçavalı’nın doğal saç renginin açık kahverengi olduğunu söyleyelim. Aslında kendisi esmer olduğu için yani ten rengi koyu olduğu için güzellik yarışmasındaki krepeli karamel saç renklerinin kendisine çok yakışmadığını ve hatalı bir tercih olduğunu düşünüyorum.  Kendisine yakışan saç rengi ise kesinlikle doğal dalgalı ve dağınık kahverengi olup saçlarının uçları krepe ile sadece yarım ton açılması yeterli olan açık kahverengi ile son derece güzel bir görünüme ulaşmaktadır.

Çukur dizisindeki saç tercihleri ise genel olarak salaş ve sıradandır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et