Tüm Saç Renkleri

Bengi İdil Uras Saç Rengi ve Modelleri

Bengi İdil Uras gerek son derece başarılı oyunculuğu ile gerek çok güzel bir kadın olması nedeni ile benim son yıllarda beğendiğim zarif ve güzel kadınlardan bir tanesi. Saç rengi ve tarzlarında da farklı stilleri denemeyi seven Bengi sıcak bir alt tona sahip olduğu için ona siyah, kumral ve kahverengi saç çok daha fazla yakışıyor ancak aşağıda tarçın bakırı biraz daha fazla olan çilek sarısı saç rengini görüyorsunuz.

bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 1
bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 2

Bakır tonları daha fazla yoğun olan bu saç rengini elde etmek için formül: % 30 Loreal 7. 32 Krem Karamel + % 60 Loreal 7.43 Sultan bakırı saç boyası

bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 3

+

bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 4

Saç Modelleri ve Kesimi

Gözleri ve bakışları çok güzel olan Bengi İdil farklı uzunlukta saç kesimleri kullanmayı seviyor. Yüzü uzun ve düz bir simetri de olduğu içik küt saç kesimini sıklıkla kullandığını görüyoruz. Anca burnu biraz büyük olduğu için de kısa saç burnunu biraz daha fazla ön plana çıkarıyor. Bunun dışında yüzüne doğru kontrast verdiği makyajlarda burnu o kadar büyük görünmediği için daha hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 5
bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 6
bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 7
bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 8
bengi i̇dil uras saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et