Tüm Saç Renkleri

Başak Gümülcinelioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Çok güzel saçları olan kadınlardan birisi daha Başak Gümülcinelioğlu. Beyaz tenli ve Notr bir cilt tonu olduğu için her türlü saç rengini başarıyla taşıyan bir kadın Başak Gümülcinelioğlu. Doğal saç rengi kahverengi olan Başak farklı tonlarda saç rengi kullanımayı seviyor. Örneğin hemen aşağıdaki saç renginin kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Örneğin aşağıdaki saç rengini İgora Royal 7.4 ve 7.77 karışımı ile elde edebilirsiniz. Bakır saç boyalarına İgora bir efsanedir. Bence tüm renklerde gerçi öyle ama.

başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 1
başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 2

Doğal orta kahverengi saç rengi ile birlikte Başak. Ancak bakır tonlarının Başağa daha fazla yakıştığını söyleyebiliriz.

başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 3

Kahverengi saçlar saç uçlarında hafif ışıltılar ile çok daha güzel görünen bir saç rengi geçişi ombre olmuş.

başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 4
başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 5

Bu saç rengi kendisini biraz daha yaşlı göstermiş gibi. Ayrıca uykudan yeni kalkmış gibi gözleri oldukça şiş. Ancak saç renginin kendisinin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz. Yine de bu saç rengi başağa çok yakışmamış.

başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 6

Saş Kesimi ve Modelleri

Saçları gür olmasına rağmen oldukça kırıkları olan zayıf ve yıpranmış saçları var Başağın. Genellikle uzun göğüslerinin altına kadar inen saç kesimlerini tercih etmekte. Saç modelleri olarak ise uzun ve saç uçlarında dalgalı saçları tercih ettiğini söyleyebiliriz.

başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 7
başak gümülcinelioğlu saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et