Tüm Saç Renkleri

Saadet Işıl Aksoy Saç Rengi ve Modelleri

Mavi gözleri, simetrik yüz hatlarına sahip güzelliği ile dikkat çeken 1.72 boyundaki Saadet Işıl Aksoy oldukça zayıf bir fiziğe sahip. Bana göre fazlasıyla zayıf ve hatta çökük bir yüze sahip olan Saadet Işıl Aksoy buna karşın son derece çarpıcı göz rengi ile dikkat çekiyor.

Beyaz tenli ve sıcak bir cilt alt tonuna sahip olan Saadet’in doğal saç rengi ilse orta kahverengi. Genellikle kahverengi saç tonlarını kullanmayı tercih eden Saadete soğuk tonlardaki kahverengi’nin son derece yakıştığını da söylemek gerekiyor.

saadet işıl aksoy saç rengi ve modelleri 2

Neredeyse her genç kadın gibi göğüslerine kadar uzanan düz saçlarını doğal olarak bırakmayı tercih ediyor. Sıcak bir cilt alt tonu olduğu için küllü tonlardaki kahverengi saçlar kendisine daha çok yakışmakta.

Aşağıda kahverengi saçlar için renk tonları ve boyalarını görebilirsiniz.

saadet işıl aksoy saç rengi ve modelleri 4
saadet işıl aksoy saç rengi ve modelleri 5
saadet işıl aksoy saç rengi ve modelleri 6
saadet işıl aksoy saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et