implant
Tüm Saç Renkleri

Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Her Şey

Karamel şekerin yanmış haline verilen atken Saç rengi olarak koyu karamel saç rengi tıpkı karamel çikolatalarını andırır. İçerisinde ham kahverengi hem turuncu hem de bakır tonları barındırmasına rağmen hem sıcak hem de soğuk tonları barındırabilir. Bu içerikte koyu karamel saç rengi boya numaraları, evde nasıl elde edebileceğiniz, kimlere yakıştığı, modellerini anlatmaya çalışacağız.

Koyu Karamel Saç Rengi
Koyu Karamel Saç Rengi

Kimlere Yakışır

Karamel saç renkleri arasında en sıcak tonlu olanıdır. Dolayısı ile cilt alt tonu soğuk veya notr olan kadınlara daha yakışır ( birbirini dengeler ). Aynı zamanda ten rengi olarak beyaz, açık buğday tenlilere aynı ölçüde yakıştığını söyleyebiliriz.

Karamel genel olarak orta yaş kadınların ( %70 oranında ) tercih ettiği bir saç boyasıdır. 25 ile 45 yaş arasındaki kadınların en çok satın aldığı saç boyaları arasında karamel saç boyaları gelmektedir.

Koyu karemel ve bakır rengin karışımı @instylekuafor

Koyu Karamel Saç Boya Numaraları

Karamel saç renginin farklı pek çok renk tonları vardır. Konu içerisinde linklerini verdiğimiz bu karamel tonları için ayrı konular açarak evde nasıl boyayacağınız ve saç boya numaralarını özellikle verdik.

Örneğin balköpüğü karamel saç rengi karamel tonların en çok beğenilen ve kuaförler tarafından kullanılan saç renklerindendir.

Loreal saç boya markasında 603 Altın Karamel numarasını açık kahverengi ve açık kumral saç renklerinde boyadığınızda bu tonlarda güzel bir renk elde etmiş olursunuz.

Aynı şekilde Neva Color 7.7 saç boya markası ile benzer tonları yakalamanız mümkündür.

Önemli: Bu saç rengi çoğu saç boya markasının kataloğunda kuru rengi olarak bulunmaz. Ancak saçlarınız özellikle kahverengi tonlarında ise açık karamel tonlarında bir saç rengine boyadığınız zaman saçlarınız zaten istediğiniz tonlarda koyu olacaktır.

Koyu Karamel Saç Rengi Modelleri

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

İlgili Yazılar

2 yorum

Kızıllil içeren karameli nasıl elde edeb
ilirim bastan 2. resim. örn

Cevapla

Pardon ilk resim

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et