Tüm Saç Renkleri

Özgü Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Özgü Kaya aslen Uşak Elmeli olan Özgü Kaya 1996 doğumlu 24 yaşında ve ikizler burcudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro Bölümünde eğitim alan Ögü kaya bir kaç dizide küçük rollerde rol aldıktan sonra en son Kimse bilmez dizisinde Kerem Cem ile birlikte Sevda rolünü canlandırmıştır.

Minyon bir kadın olan ve sadece 1.63 boyundaki Özgü kaya’nın kilosu ise 52. Yağmur Tanrısevsin’i anımsatsa da ayrı bir karakteristik güzelliği olan Özgü Kaya tam bir esmer güzeli gibi.

özgü kaya saç rengi ve modelleri 2

Buğday ten rengi sıcak cilt alt tonu ile dikkat çeken Özgü’nün doğal saç rengi kahverengi. Kalın ve ve uzun kaşları olan özgünün Yüz Tipi üze uzun ve sivri. Küçük ve sivri bir çenesi olduğu için uzun ve bir yüz şekli olduğunu söyleyebiliriz. Yüz şekillerine göre saç kesimi için ilgili konumuzu okuyabilirsiniz.

özgü kaya saç rengi ve modelleri 3

Aşağıdaki saç şekil yüz yapısına göre kendisine en yakışan saç şekli hatta dalgalı saçlar ve lüleli saçlarını aşağıya kadar salarsa kendisine çok daha yakışabilir.

özgü kaya saç rengi ve modelleri 4
özgü kaya saç rengi ve modelleri 5
özgü kaya saç rengi ve modelleri 6
özgü kaya saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et