Tüm Saç Renkleri

Başak Parlak Saç Rengi ve Modelleri

2019’da Başak Parlak’ın çikolara kahverengi saçlarında sadece uçlarında çok hafif Brushlight tekniği fırçası ilse çok hafif bir ışıltı katıldığını görüyoruz. Son derece doğal görünen saç renginde bu ışıltının özellikle tek bir tarafa yapıldığı da görülmekte.

2019’da Saç Rengi

başak parlak saç rengi ve modelleri 1

Bu doğal ışıltıları kendiniz de uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki görsele tıklayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

başak parlak saç rengi ve modelleri 2
başak parlak saç rengi ve modelleri 3
başak parlak saç rengi ve modelleri 4

Şevkat Yerimdar dizisinde Esin Uçar karakterine hayat veren güzel oyuncu Başak Parlak dizide aldığı rolünün yanı sıra giydiği kıyafetleri, makyajı ve saç modelleri ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen, şık hem de doğal görünen isimlerinden biri olan güzel oyuncu etkileyici saç rengiylede tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Sizinde yüz tipiniz ve ten renginiz uygun ise güzelliğinize güzellik katacak Başak Parlak’ın saç rengi ve saç modelleri

başak parlak saç rengi ve modelleri 5

Başak Parlak Saç Rengi

Kendi doğal saç rengi çok açık sarıya dönük kumral olan Başak Parlak’ın saç rengi hayat verdiği projelere göre değişim gösterebiliyor. Genel olarak kumral tonlarda saç rengi tercih eden güzel oyuncu dönem dönem kızıl ve kestane saç renkleriyle de karşımıza çıkabiliyor.

başak parlak saç rengi ve modelleri 6
başak parlak saç rengi ve modelleri 7
başak parlak saç rengi ve modelleri 8

Başak Parlak Saç Modelleri

Her projede farklı bir saç rengi ile karşımıza çıkan oyuncu, Esin Uçar karakteriyle kızıl kahverengi tonlarında saç rengiyle ekranlarda yer alıyor. Başak Parlak çoğu zaman omuzlarında düz saç modeli kullanmayı tercih ediyor. Oynadığı rollerdeki karakterlere uygun farklı modellerde kullanan oyuncunun irili ufaklı doğal dalgalar modeli pek çok kişi tarafından denenmektedir. Ayrıca saçının ön tarafını tek taraflı perçemle hareketlendiren güzel oyuncu bu şekilde oldukça şık görünmektedir. Gündelik yaşamında saçlarını doğal hali ile kullanmayı tercih eden Başak Parlak saçlarına model vermese de inanılmaz gözleri sayesinde oldukça etkileyici görünmektedir.

başak parlak saç rengi ve modelleri 9
başak parlak saç rengi ve modelleri 10
başak parlak saç rengi ve modelleri 11
başak parlak saç rengi ve modelleri 12

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et