Tüm Saç Renkleri

Tuğba Özerk Saç Rengi ve Modelleri

Uzun ve köşeli yüzlü bir kadına hangi saç modelinin yakışması gerektiği ile ilgili bir örnek arıyorsanız kesinlikle Tuğba Özerk’in saç değişimlerine ve saç kesimlerine bakabilir. Küçük gözleri, çıkık alnı uzun bir surat ve çene yapısı ile saç modeli olarak oldukça uzun ve dolgulu kabarık ve dalgalı ( tıpkı aşağıdaki gibi ) Saçlarının kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Uzun ( 1.73 ) Zarif ve çekici bir vücut yapısı olan Tuğba Özerk’in ten renginin açık buğday ten rengi ve soğuk cilt alt tonunun ise soğuk olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle gerek makyajında gerek saç renginde daha sıcak renklerin kendisine yakıştığı çok net bir şekilde belli oluyor.

tuğba özerk saç rengi
Tuğba Özerk Saç Rengi
tuğba özerk saç rengi ve modelleri 2

Örneğin hemen alttaki fotoğraflara baktığımızda daha soluk yapılan makyaj ve koyu tonlardaki saç rengi ile yüzü oldukça soluk görünmekte.

tuğba özerk saç rengi ve modelleri 3

Kesinlikle düz kesim uzun saçların kendisine yakışmadığını söyleyebiliriz. Ancak kendisinin bu saç modelini zaman zaman tercih ettiğini görüyoruz. Zaten oldukça uzun bir yüze ve küçük gözlere sahip olduğu için daha hacimli saçlar tercih etmeli.

tuğba özerk saç rengi ve modelleri 4
tuğba özerk saç rengi ve modelleri 5
tuğba özerk saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et