Tüm Saç Renkleri

Ballı Bisküvi Saç Rengi ve Modelleri

   Sıcak rengiyle içimizi ısıtan, ışıltısıyla gözlerimi kamaştıran bal rengi tonlarından ballı bisküvi saç rengi özellikle ünlü kadınlar arasında oldukça popülerdir.

Bu saç rengi küllü sarı ile bal köpüğü arasında bir ton.Ne bal köpüğü kadar yoğun bir sarısı ne de küllü sarı kadar soluk bir sarısı var. Arada kalmış harika bir renk. Bu kış için bu saç rengini kesinlikle önerebilirim. Çünkü kış aylarında giydiğimiz koyu renk ve kat kat kıyafetlerle içinde turunculuk barındıran saç tonları biraz sırıtabiliyor. Küllü tonlarda da zaten havanın soluk ve kapalı olması nedeniyle daha da solgun görünebiliyoruz. Bu nedenle kahverengi saç tonlarını ya da bu saç rengi gibi içinde turuncu, kızıl ya da sevimsiz bir sarı bulunmayan saç tonlarını tercih edebilirsiniz.

Ballı Bisküvi Rengi Saç Boyaları

   Saçlarınıza ballı bisküvi rengini verebilmek için, kaliteli bir saç boyası alarak işe başlayabilirsiniz. Neva Naturalis markasının 7.32 numaralı saç boyası, Schwarzkopf markasının Pure Color serisinin 8.4 numaralı saç boyası, Loreal Paris markasının Casting Creme Gloss serisinin 832 numaralı saç boyası, Loreal Paris markasının Excellence Creme serisinin 7.31 numaralı saç boyası, Sea Color markasının 8.3 numaralı saç boyası, Palette markasının 8.0 numaralı saç boyası, Nevaton markasının 8.32 numaralı saç boyası gibi boyalardan herhangi birini kozmetikçilerden ya da marketlerin kozmetik reyonlarından satın alabilirsiniz. Aldığınız ballı bisküvi saç rengi boyayı evde temiz saçlarınıza talimatlara uygun şekilde uyguladıktan sonra bu güzel saç renginin zarafetini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Ballı Bisküvi Saç Rengi Kimlere Yakışır?

   Ballı bisküvi saç renginin özellikle yakıştığı kişiler, bronz ten ve esmer ten rengine sahip kişilerdir. Bu ten renklerindeki parlak duruşu ile mükemmel şekilde uyum sağlayarak, kusursuz bir görünüm oluşturur.

ballı bisküvi saç
2-lp_luo_chatain_1410
198932508510497399_cm2sv0ab_c
156218680793952569_nlyuhebz_c
134052526378681314_rifjyglr_c

1 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et