Tüm Saç Renkleri

Alara Turan Saç Rengi

1.68 boyunda 60 kilo olan Alara Turan genellikle açık renk saçlar kullanıp koyu renk ve kalın ve kalkık kaşlar kullanmakta. Ancak bu tarzının özellikle saç renginin kendisine kesinlikle uygun olmadığını düşünüyorum.

Bir kere en büyük hatası kaşlarını çok yukarıdan alması. Gözleri ile kaşları arasındaki bu boşluk zaten estetik durmuyor ama bu da onun kendi karakteristik yapısı.

alara turan saç rengi 1

Orta kumral saç rengine sahip olan Alara buğday ten renginde ve sıcak renk alt tonuna sahip, Karamel saç rengini kullanması bence bir hata. Zaten sarı olan cilt alt tonu karamel rengi ile tezatlık oluşturuyor. Bu saç rengi mesela kendisine kesinlikle yakışmamış.

alara turan saç rengi 2

Aşağıda yer alan saç renginin ortalar Loreal 7.32 Krem Karamel saç uçları ise Loreal 8.32 Bal Köpüğüdür. Loreal’in tüm saç boya kataloglarını buradan inceleyebilirsiniz.

alara turan saç rengi 3
alara turan saç rengi 4
alara turan saç rengi 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et