implant
Tüm Saç Renkleri

Simge Fıstıkoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Spor spikerliği ve haber sunuculuğu yapan Simge Fıstıkoğlu uzun ve geniş bir alna oval uzun bir çene yapısına ve yine uzun bir yüz hattına sahip güzel bir kadın. Doğal saç renginin koyu sarı olduğu simge’nin saçları seyrek ve saç telleri de ince.

Simge’nin ten rengi beyaz olmasına karşın cilt alt tonu soğuk. Bu nedenle genellikle sıcak saç renkleri kullanmayı tercih ediyor ki bu da yüzünün daha soluk görünmesini engelliyor. Kaşları gür ve koyu olduğu için de yüzü soluk görünmüyor.

kendisine aşağıdaki tonlarda karamel kahve saç renginin çok yakıştığını da söyleyebiliriz.

Saç diplerini daha koyu bıraktığı ve saç uçlarında altın sarısı Sombre dediğimiz geçişin daha az tonlarda kullanıldığı saç rengi modelinin son derece güzel olduğunu da belirtmek isterim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et