Tüm Saç Renkleri

Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Modelleri

Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl’da muhteşem İralanda kızılı saç rengi ile dünyanın dikkatini üzerine çekmişti. 2019 Yılında ise onu farklı saç renkleri ile birlikte görüyoruz. Kullandığı saç renkleri: Dore karamel, bakır karamel, Çilek sarısı, Bal köpüğü, Sultan bakırı

Genç kızların o dönemde irlanda kızılı saç rengini sıklıkla saç rengi olarak boyattığını biliyoruz.

Köpek Dünyası

2019 Saç Rengi

Saç rengi olarak bakır kızılı ( Tarçın bakır saç renginin de bir başka tonu ) (İrlanda Kızılı ) Hürrem sultan’da kullanan Meryem daha sonraki yıllarda pek çok farklı saç rengini denedi.

2019’da dore karamel saç rengi ile kendisini görüyoruz. Aşağıda bu saç renginin nasıl elde edileceğine dair bilgi ve saç boya formülü’de verdik.

Aşağıdaki saç rengi Dore karameldir. Garnier 7.3 altın karamel saç boyası ve 9.3 Neva Color altın sarısı ile birlikte kahverengi saça uyguladığınızda bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Saç Modelleri

Sizler de Loreal ve Organica markaları ile bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yanlız saçlarınız doğalda koyu bir renk ise birebir aynı rengi alamayabilirsiniz.Eğer saçlarınız sarı ise bu renk tam da sizler için ideal denemenizi tavsiye ederim.Şimdi de saç modellerine göz atalım

Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (2)

Aşağıdaki saç rengini %80 8.44 Neva Color Sultan Bakırı Saç boyası + % 20 7.43 Tarçın bakırı + 6 Volüm oksidan ile elde edebilirsiniz.

Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (4)

Aşağıdaki saç rengi bal Köpüğü karamel rengidir. Kesinlikle çok güzel bir renk olmasına rağmen Meryem Uzerli’ye pembe ten rengi olduğu için kızıla yakın saç renkleri daha çok yakışıyor.

Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (3)
Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (5)
Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (6)
Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (7)
Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (8)
Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Stilleri (12)

Makyajı

Güzel gözlü hatunun görseldeki makyajından yola çıkarsak göz kapağına siyah renkte çok kalın eyeliner çekilip göz çizgisinde eyeliner uzatılmış.Alt çizgide ise dağıtılmış göz kalemi ve yoğun rimel uygulaması göze çarpıyor.Takma kirpikleri de özel geceler için bu makyajda tercih edebilirsiniz.Dudaklar naturel ya da gül kurusu tonlarında bir ruj uygulanmış.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meryem.jpg

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 108 yazı
Nurcan
Nurcan
Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Su Soley Saç Rengi ve Modelleri
Ballı Karamel Saç Rengi/ Modelleri ve Uygulama Yöntemi
Kestane Saç Rengi Boyaları ve Evde Uygulama Yöntemi
Evde Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara