implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Moda Trendleri

2018’in moda rengi ile başlayalım.

Modanın kalbi 2018 yılında özellikle mor rengi sevenler ve kırmızı tutkunları için atacak diyebiliriz. 2018 moda trendleri içinde bolca kırmızı kıyafetler görünürken mor rengin egemenliği hem tasarımlarda, hem de saç ve makyajda ön plana çıkıyor. Ayakkabı ve aksesuarlarda da bolca göreceğimiz bu renkler kadar bu sene püsküller de yeniden moda oluyor. Uzun zamandır ortalarda görülmeyen püsküller elbiselerin tamamında ya da uç kısımlarında kullanılıyor.

Işıltıyı sevenler için 2018 moda trendlerinde pırıl pırıl payetlerin son sürat devam ettiğini hemen belirtelim. Geçtiğimiz yıllarda da kullanılan payetlere bu yıl daha çok vurgu yapılıyor. Moda denince elbette denim şıklığının 2018’de sürat kesmeden devam edeceğini ve özellikle açık renk başta olmak üzere değişik renklerde kot tasarımların da kendisine yer bulacağını belirtelim.

implant

80’lerden esen rüzgarlar 2018 moda trendlerini etkileyecek gibi görünüyor zira iri çiçek desenli giysiler, fırfırlı kıyafetler son derece moda olacak. Etek uçlarında ve pek çok aksesuarın detaylarında karşımıza çıkan fırfırlar kadar parlak kumaşlardan yapılan saç lastikleri de nostalji sevenler için sahnede olacak.

Kıyafetlerde kabarık kolların, havalı pliselerin öne çıktığı ve tütülü eteklerin bolca görüleceği 2018 modası parlak renklerin hakimiyeti altına giriyor. Özellikle geçtiğimiz seneden itibaren gördüğü ilgiyi sürdüren metalik renkler bu sene de her renkte karşımıza çıkmaya devam edecek.

Geçmiş ve geleceğe ait pek çok unsurun karşımıza çıkacağı 2018 yılında geniş paçalı kısa pantolonlar, dikine çizgili gömlekler, fiziki hatların ön plana çıkarıldığı transparan tasarımlar, çapraz askılı minicik çantalar ve hiç beklenmedik şekilde karşımıza çıkan bel çantaları gündemi epeyce meşgul edeceğe benziyor. Ayrıca beyaz çoraplar yeniden moda oluyor ve 2018 yılı başta beyaz çoraplar olmak üzere canlı, rengarenk, desenli çorapların hemen her kıyafetin altına giyildiği bir karnavala dönüşüyor.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et